Як правильно вибрати полуторне ліжко?

У будь-якому будинку є спальня і в ній ліжко виступає королевою серед усіх меблів, а як відомо саме вона є запорукою глибокого сну, здоров’я, а також настрою, який людина несе протягом цілого дня. Тому вона обов’язково має бути зручною та компактною. Перед тим як вибрати ліжко, будь-який покупець обмірковує його розміри. Магазин ліжок Люкс-Меблi пропонує замовити полуторні ліжка за посиланням https://lux-mebli.net/ua/g1038836-lizhka-pivtoraspalni з вигідною економією для бюджету.

Щоб у підсумку у невеликому приміщенні вона не займала практично всю площу спальні. Звичайно ж, якщо потрібні ці меблі на одну людину або двох, то тут вибір очевидний, але часом бувають моменти, коли потрібне саме полуторне ліжко.

Зміст статті

  1. Процес вибору полуторного ліжка
  2. Матеріал для виготовлення ліжка
  3. Переваги полуторних ліжок

Процес вибору полуторного ліжка

Полуторні ліжка на сьогоднішній день мають такий же величезний попит, як і двоспальні, не дарма ж виробники постільної білизни роблять його на першу і другу модель у рівній частці. Якщо ви довго не можете визначитися з моделлю ліжка, тобто простий спосіб це зробити: потрібно просто піти в меблевий магазин і полежати на представлених зразках, а потім  купити ліжко  ,  на якому вам комфортніше.

Після цих маніпуляцій також варто уявити обраний екземпляр у вашому інтер’єрі, щоб вона гармонійно вписалася. На сьогоднішній день асортимент полуторних ліжок дуже великий, адже виробники потурбувалися про те, щоб кожен клієнт міг знайти для себе все необхідне і не вийти з магазину з порожніми руками.

Матеріал для виготовлення ліжка

Основа ліжка повинна бути зроблена з якісного матеріалу, щоб вона змогла витримувати не тільки матрац, а й власником меблів. Матеріал може бути кілька видів: дерево, ДСП, пластик чи метал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Основные особенности Tesla Model 3

Полуторне ліжко з ДСП

Найміцнішим із цього переліку є металева основа. Зроблено вони за принципом радянських панцирних ліжок. Але найекологічнішим матеріалом є все ж таки дерево, адже це воістину натуральна фурнітура, яка, до того ж, гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр і доповнить його.

Ліжко   з м’яким узголів’ям – розкішна прикраса будь-якого інтер’єру

Переваги полуторних ліжок

Такий розмір ліжка дуже зручний та практичний у використанні, тому що на ньому можна спати комфортно як одному і розкинутися на всю площу, якщо людина любить простір або неспокійно проводить ночі, так і в парі з кимось. Також такий розмір добре вписується в невеликий розмір спальної кімнати, і візуально вона не виглядатиме менше двоспальних, ця особливість підійде молодим парам, які ще не встигли придбати великі житлові метражі, або просто у них немає грошей на придбання великої.

Модифікації даних розмірів можуть бути будь-якими, наприклад, це може бути звичайна класика або стиль хай-тек. Також в такі меблі можна вбудувати звичайні ящики для білизни, які дуже практичні і це до того ж зручно особливо, якщо приміщення невелике або немає місця, куди складати постільні приналежності. За якістю дані моделі не поступатимуться двоспальним, але ось ціна на них буде значно нижчою.

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.