Роман Левицький – що таке пластична хірургія? 

Хоча естетична хірургія становить більшу частину пластичної хірургії (https://plasticsurgery.kiev.ua/?lang=uk), насправді реконструктивна хірургія, хірургія кисті, черепно-лицьова хірургія, мікрохірургія та лікування опіків також включені в область пластичної хірургії.

 

Реконструктивна хірургія включає відновлення всіх придбаних або вроджених тканин і втрат органів, що зачіпають шкіру, підшкірні клітини та кістки на поверхні тіла. Наприклад, судинні утворення, такі як прикріплений палець (синдактилія), травматичні опіки, різні порізи та розриви кінцівок, хронічні рани, гемангіоми, належать до цієї хірургічної дисципліни.

З іншого боку, естетична/косметична хірургія включає операції та спроби покращити зовнішній вигляд тіла та довести його до досконалості. Основна мета тут – естетика та краса, а не медична проблема.

З іншого боку, пластична хірургія – це велика дисципліна, що охоплює всі ці галузі. Під час навчання за спеціалізацією пластична хірургія також проводиться навчання естетичної (косметичної) хірургії. Естетичні проблеми можуть іноді призводити до захворювань, що супроводжуються проблемами зі здоров’ям, не лише заради краси. Наприклад, можна вирішити разом і медичні, і естетичні проблеми, такі як хірургічна корекція гігантських грудей (гігантомастія) або реструктуризація надмірно товстого тіла. Відповідно дуже важливо зберегти функцію органу, а також естетично виправити її. Наприклад, під час ринопластики (естетичної хірургії носа) проблеми з диханням слід усувати разом, одночасно формуючи носа.

Пластична хірургія, в силу своєї природи, займається патологічними порушеннями, такими як тканинні порушення в організмі, хірургічні рубці після хірургічних операцій, провисання через травми, а також може виконувати естетичні втручання відповідно до вимог пацієнта.

Які захворювання лікує пластична та реконструктивна хірургія?

  • Вроджені або набуті деформації (заяча губа, вовча паща, уроджено прикріплені пальці)
  • Відкриті рани після травм та хвороб
  • Посттравматичні переломи обличчя та їх хірургічне лікування
  • Рак шкіри та хірургічне лікування
  • Посттравматичні функціональні порушення кисті та хірургія кисті
  • Мікрохірургія (трансплантація тканин, відновлення нервів, судин)
  • Хірургічне лікування новоутворень шкіри (родинок, родимок)
  • Захворювання повік https://plasticsurgery.kiev.ua/blefaroplastika-plastika-povik/?lang=uk
  • Опіки та шрами, що викликають функціональні та деформації
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Топ пластичних хірургів Києва

У відділенні пластичної хірургії часто проводять такі хірургічні втручання:

Лікування шрамів:  Як правило, у кожної здорової людини рани гояться, залишаючи рубці. Хірургічне втручання – це також ушкодження тканин, і утворення рубців є звичайним явищем. Так само опіки також вважаються однією з важливих причин утворення шрамів. Тому багато методів, що пропонуються передовими технологіями для пацієнтів, стурбованих рубцями, можуть застосовуватися лікарями-фахівцями.

Лікування ран, що не гояться:  Незагоюються рани спостерігаються з таких причин, як закупорка судин, залежність від ліжка або діабет (діабет). Одна з найважливіших процедур пластичної хірургії – догляд за раною. У зв’язку з цим, запобігання утворенню ран, догляду за ранами з використанням передових методів, подальше спостереження та моніторинг процесу та етапів, що ведуть до хірургічного втручання, при необхідності, оцінюються в цілому.

Рак  шкіри:  сьогодні випадки раку шкіри значно збільшилися через такі причини, як надмірне перебування на сонці та витончення озонового шару. Є багато різних типів раку шкіри. У той час як видалення 3-4 мм ділянки шкіри достатньо для лікування деяких видів тварин, деякі види досить агресивні та небезпечні, тому необхідно видалити більші ділянки. Головне питання, на яке слід звертати увагу у зв’язку, – це стежити за своїм тілом та стежити за родимками. Особливо, якщо є родимка, яка швидко росте, змінює колір і форму, свербить або має рану, слід негайно звернутися до відділення пластичної хірургії. За допомогою невеликої місцевої операції можна видалити родимку та провести патологічне обстеження. У такий спосіб можна більш точно планувати лікування.

Переломи лицьових кісток:  внаслідок різних травм або нещасних випадків можуть виникнути переломи носа, вилиць або щелеп в області обличчя. Під час хірургічного лікування цих переломів використовуються титанові пластини та гвинти. Ремонт лицьових кісток важливий не лише з естетичної, а й з функціональної точки зору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Онлайн-казино FAVBET: Як встановити застосунок для iOS

Відновлення голови та шиї:  деякі або всі кінцівки, такі як ніс, вухо та губи, можуть бути втрачені через рак, опіки або нещасні випадки. У разі за допомогою деяких хірургічних методів можна отримати майже оригінальні результати.

Деформації статевих органів:  деякі вроджені патології статевих органів можна виправити за допомогою пластичної хірургії. «Гіпоспадія», відома як «пророче обрізання», є станом, що часто спостерігається, яке визначається як отвір для сечовипускання у немовлят чоловічої статі, розташоване в області спини, а не від кінчика статевого члена. З іншого боку, у немовлят жіночої статі може бути піхви з різних причин. У таких і подібних випадках пластична хірургія рекомендує найбільш вдалий метод лікування.

Мікрохірургічні втручання:  мікрохірургія використовується для переміщення тканини з однієї області тіла разом з її судинами та нервами до іншої області, де це необхідно. Наприклад, підборіддя може бути зроблено з великогомілкової кістки для людини, чия щелепа повністю видалена, або стравохід може бути зроблений з кишечника для людини, у якої видалено стравохід. За допомогою цієї техніки відновлюються пошкоджені судини та нерви.

Реконструкція грудей https://plasticsurgery.kiev.ua/plastichna-operaciya-na-grudi/?lang=uk:  сьогодні у багатьох жінок, що проходять курс лікування раку грудей, частина або вся груди можна видалити. Зі схвалення онколога може допомогти пластична операція з відновлення грудей. Операція з реконструкції грудей може виконуватись одночасно з онкологічною операцією або після завершення всіх процедур. Для лікування використовуються власні тканини пацієнта чи протези грудей.

Левицький Роман Миронович – хірург із світовим ім’ям. 27-річний досвід роботи в пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург. Що таке підтяжка обличчя?
Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.