Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург. Що таке підтяжка обличчя?

Що таке підтяжка обличчя? Розповідає один із найкращих пластичних хірургів України Левицький Роман Миронович https://plasticsurgery.kiev.ua/pidtyazhka-oblichchya-lifting-oblichchya/?lang=uk

Підтяжка обличчя  https://plasticsurgery.kiev.ua/plastika-oblichchya/?lang=uk – це загальна назва групи процедур естетичної медицини, спрямованих на усунення надлишку в’ялості тканин обличчя, покращення його овалу, пружності та мінімізацію ознак старіння. Донедавна підтяжка особи виконувалася лише традиційними хірургічними методами, але розвиток сучасних технологій зробило такі методи лікування менш і менш інвазивними. — каже Левицький Роман Миронович

З цієї статті ви дізнаєтесь:

  • де найкраще зробити підтяжку обличчя,
  • що таке фейсліфтинг особи і скільки це коштує,
  • як виглядає нитковий ліфтинг і чим відрізняється від традиційного хірургічного методу.

Перші ознаки старіння шкіри можуть з’явитися після 25 років, але вони стають помітнішими приблизно до 40 років. Потім навколо очей і рота з’являються мімічні зморшки, але в лобі можуть з’явитися глибші борозни, звані левині зморшки. Обличчя втрачає природний, естетичний овал, а шкіра навколо вилиць і щелепи стає менш пружною. Все це робить обличчя старим та втомленим.

У таких ситуаціях може допомогти підтяжка обличчя – спеціалізована процедура, спрямована на усунення надмірної в’ялості шкіри, підвищення пружності та еластичності, зменшення зморшок. https://plasticsurgery.kiev.ua/plastichni-operacii-oblichchya/?lang=uk

Підтяжка обличчя – де краще зробити?

Незалежно від того, який вид підтяжки особи ви оберете, вам слід користуватися лише послугами лікарів – спеціалістів пластичної хірургії або естетичної медицини, які працюють у перевірених клініках. Тоді ми впевнені, що лікування буде проведено з дотриманням усіх правил техніки безпеки з використанням сучасних інструментів і матеріалів.

Що таке фейсліфтінг?

Підтяжка особи  – це найкомплексніша ліфтинг-процедура, спрямована на омолодження середньої та нижньої частин особи. У нашій клініці Естелл її проводить досвідчений пластичний хірург, який не лише підготує процедуру, а й спланує її обсяг. Підтяжка обличчя включає виконання невеликих розрізів перед і за вушною раковиною, а потім підтяжку і/або видалення зайвої шкіри обличчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Безопасные покупки сантехники в O&L Sanitary

Важливо, що процедура не викликає надмірної напруги обличчя – вона не нагадує маску, а кінцевий результат дуже природний. Залежно від випадку підтяжку особи проводять під загальною або місцевою анестезією з анальгоседацією (після загальної анестезії пацієнт повинен залишатись у лікарні на ніч). Одужання триває 2-3 тижні, а остаточні ефекти видно через 3-6 місяців.

Підтяжка обличчя – що це за процедура із застосуванням ниток?

Ще одним популярним методом покращення овалу та пружності особи є використання відповідних лицьових  ниток  – це спеціальні ліфтингові нитки із синтетичної речовини ПДО. Він складається з одного або двох скручених волокон, які згодом розчиняються у тканині. Поміщаючи нитки певні ділянки шкіри, він прискорює вироблення нових волокон колагену і еластину, тобто. натуральних речовин, що відповідають за пружність, еластичність та зволоження шкіри.

Після процедури з використанням ліфтингових ниток шкіра помітно омолоджується, покращується овал обличчя, розгладжуються та дрібнішають зморшки, зменшуються всілякі недосконалості шкіри. Процес вироблення нового колагену починається через 10-14 днів після процедури, і тоді стають помітні перші результати. Ефект триває близько двох років.

Скільки коштує підтяжка обличчя нитками PDO? Ціна визначається індивідуально після консультації і залежить від кількості та типу ниток, що використовуються. Як правило, вона коливається від 6000 гривень.

У той час як старіння шкіри є неминучим процесом, пластична хірургія та естетична медицина допомагають уповільнити його та усунути його симптоми. Тому підтяжка особи є процедурою, що заслуговує на увагу.

Левицький Роман Миронович

Фейсліфтінг

 

, , ,