Плюси ЦСП-плити та сфери використання матеріалу

ЦСП – це цементно-стружкова плита, яка виготовляється з цементу та дерев’яної стружки. Додатково склад збагачують гідратаційними речовинами, наприклад, рідким склом або сульфатом алюмінію. Листи зазвичай мають товщину 10-20 мм. Є змога використовувати цсп плиты для різних цілей у будівництві.

Переваги ЦСП

Матеріал активно використовується в різних цілях завдяки великій кількості переваг. Серед них:

 1. Стійкість до вологи. Завдяки цементу у складі матеріалу навіть під час повного занурення у воду плита не поглинає вологу більше, ніж на 16%.
 2. Гарні теплоізоляційні властивості. Плита відрізняється пористою структурою з високими ізоляційними характеристиками. Тому її використання в будівництві дає змогу збільшити теплозберігаючі властивості кімнати.
 3. Стійкість до різних факторів біологічного типу. Мінералізація дерев’яної стружки гарантує нейтральність до бактерій і грибків.
 4. Пожежобезпечність. Плити – це важкогорючий матеріал, який належить до Г1-класу горючості.
 5. Стійкість до низьких температур. Матеріалу не страшні морози завдяки малому водопоглинанню. Він витримує більше, ніж 50 циклів заморозки та нагріву. При цьому вдається зберегти до 90% міцності.

Додатково варто виділити доступну ціну. Точна вартість залежить від товщини та щільності. А знайти матеріал гарної якості та за низькою ціною можна в інтернет-магазині «Будінмаг». Використання ЦСП-плити в будівництві

Сфера використання ЦСП

Плити ЦСП мають широку сферу використання. Частіше за все їх купують для таких завдань:

 • створення каркасних будівель;
 • будівництва опалубки під фундамент (її перевагою буде те, що немає потреби у зніманні);
 • оздоблення фасадних частин будівель жилого та виробничого типів;
 • проведення робіт всередині приміщень, наприклад, формування перегородок, створення чи вирівнювання підлоги тощо;
 • оздоблення балконів, лоджій, терас;
 • створення обрешітки суцільного типу для м’якої покрівлі.

ЦСП-плита з асортименту магазину «Будінмаг» Загалом матеріал відрізняється універсальністю використання. Йому знайдеться застосування майже в будь-яких процесах під час будівництва чи оздоблення. А чудові експлуатаційні та технічні характеристики цементно-стружкових плит забезпечують якість проведеної роботи. Вибираючи ЦСП, ви надаєте перевагу гарному матеріалу для будівництва. Він буде приємно дивувати стійкістю до розмноження грибків, патогенної мікрофлори, довговічністю, легкістю проведення монтажних робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Трусики Victoria's Secret - якість, стиль та різноманітність моделей