Плани на 2023 рік: активна робота КРАІЛ, UGC та інших структур задля підвищення інвестиційної привабливості гральної сфери

Незважаючи на те, що 2022 рік в Україні був наповнений страшними подіями через з війну з РФ, сфера гемблінгу змогла вистояти і продовжити реалізовувати плани в межах легалізації індустрії.

Перші місяці війни для всього українського бізнесу видались надзвичайно важкими. Але поступово компанії та виробництва пристосувалися но нових умов, навчилися вирішувати нагальні питання та продовжили працювати. В гральній сфері сталися деякі зміни – в той час, як наземні заклади понесли величезні збитки і все ще перебувають у кризі, онлайн-казино змогли налагодити роботу та навіть досягти деяких успіхів.

Яке підґрунтя заклали в 2022 році

Саме тому, що онлайн-гемблінг активно розвивається та залучає все більше користувачів, експерти вважають сферу привабливою для інвестицій. І намагаються створити сприятливі економічні та організаційні умови для залучення коштів вже сьогодні. Так, в серпні 2022 року КРАІЛ і UkraineInvest підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю.

В межах партнерства між структурами планується проведення різноманітних робочих зустрічей, консультацій щодо залучення інвестицій, організація спільних заходів (відеоконференцій, круглих столів тощо) задля реалізації поставлених завдань. Також UGC та КРАІЛ продовжують наголошувати на необхідності прийняття законопроєкту № 2713-д, який допоможе створити логічну та справедливу систему оподаткування, що відкриє двері українського ринку для серйозних міжнародних брендів.

UGC продовжують вести роботу в кількох напрямках задля підвищення впізнаваності та популяризації українського гемблінгу. Співпрацюють з Sports Betting Community та іншими партнерами. В червні 2022 року взяли участь в конференції World Gaming Executive Summit, яка об’єднала лідерів світових операторів гральної індустрії та їх співробітників, що відповідальні за маркетинг, послуги, ПО, регулювання.

На що розраховує український гемблінг в 2023 році

Представники різних організацій та бізнесу стверджують, що західні компанії готові вкладати гроші в Україну – навіть незважаючи на те, що війна ще триває. Особливо яскравий інтерес помітний до онлайн-гемблінгу, який протягом 2022 року стрімко розвивався та зміг в складних умовах реалізувати безліч цікавих рішень і планів, впровадити сучасні технології в гру та сервіс. І після деяких змін в законодавстві очікується, що інвестори почнуть діяти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Бойцы ВСУ разгромили штурмовиков армии РФ на восточной окраине Бахмута (ФОТО, ВИДЕО)

Великі сподівання є у гральної індустрії на відбудову наземних закладів після перемоги, що потребуватиме чималих коштів. З іншої ж сторони, це принесе багато нових робочих місць, сприятиме пожвавленню в інших галузях (будівельній, готельно-ресторанній, юридичній тощо). Сфера ІТ та маркетинг вже сьогодні відчувають поштовх завдяки розвитку гемблінгу, який втілює інноваційні рішення та прискорює цифровізацію бізнесу.