ЗСУ стає де-факто армією НАТО – Кулеба і Столтенберг про зближення України із альянсом

Українська армія наразі є найпотужнішою в Європі за своїми можливостями та принципами управління фактично стає силою рівною НАТО. Україна швидко наближається до НАТО.

Генеральний секретар Йенс Столтенберг і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виступили на спільній прес-конференції в Раді Україна-НАТО в Брюсселі, про це повідомляє інформаційне видання “Топові Новини”.

Генеральний секретар Йенс Столтенберг заявив, що сьогоднішня подія свідчить про те, що «Україна наближається до вступу в НАТО», додавши, що «солідарність з Україною відображається не лише на словах, але й на ділі»  — тобто підтримка ЗСУ.

Зв’язки між Україною та НАТО стають тіснішими

“Ця зустріч свідчить про те, що Україна наближається до НАТО. Ми обговоримо, як підтримати ваш шлях до членства в альянсі. Усі члени погодилися, що Україна стане членом НАТО.Тепер нам потрібно обговорити подальший шлях, зусилля щодо реформ і те, як НАТО може підтримати вас у здійсненні цих реформ»,

– сказав Йенс Столтенберг.

Генеральний секретар ще раз висловив своє захоплення українськими збройними силами, політичним керівництвом, народом і мужністю, яку вони продемонстрували з початку повномасштабного вторгнення. Він відзначив успіхи на півночі, сході та півдні, наголосивши, що це великі перемоги України, результат твердої рішучості захищати країну.

Столтенберг також зазначив, що підтримка України дуже важлива, оскільки ми знаємо, що Росія може здійснити нові збройні напади.

Це в інтересах України, а також інтересах нашої безпеки, щоб Україна перемогла і була здатна дати відсіч російським силам. Ми виступаємо за перемогу України як суверенної та незалежної європейської держави,

– підкреслив Столтенберг.

Більше свіжої та актуальної інформації: економіка, суспільство, політика новини і важливі події в Україні на проекті Топові Новини.

Українська армія фактично стає силою НАТО

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтримав позицію генсека.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Подпятники на коврики: Тайны Установки для Комфорта и Элегантности в Вашем Автомобиле

Кулеба сказав: “Хочу підкреслити те, що ви щойно сказали. Перемога України не тільки в інтересах самої України, а й в інтересах усього Північноатлантичного альянсу”.

За його словами, захищати Європу без України – «невдячна справа».

Зараз ми маємо найпотужнішу армію в Європі. Ми збільшуємо взаємодію з НАТО. За нашими можливостями та принципами управління ми фактично стаємо силою НАТО

– сказав міністр.

Дмитро Кулеба також зазначив, що сьогодні розпочалося перше міністерське засідання Ради Україна-НАТО.

“Це, напевно, найбільша різниця між тодішніми та нинішніми зустрічами. Якщо порівняти Комісію Україна–НАТО та Раду Україна–НАТО”,

– додав Кулеба.

Джерело: https://novyny.top/category/polityka/