Site icon GOLOVCOMINFO (ГOЛОВКОМІНФО) Новини України та світу – GLAVKOM.info

Якою буває тепла підлога

Сьогодні система теплої підлоги помітно вдосконалилася. Саме тому нагрівальні мати або кабелі встановлюють не лише як додаткове джерело опалення, але й як основний спосіб обігріву приміщення.

Принцип роботи та потужність дозволяють створити комфортний мікроклімат у приміщенні навіть у холодну пору року. На сайті teploman.com.ua ви можете обрати різні види теплої підлоги. Система відрізнятиметься одна від одної за принципом встановлення, використанням, якістю та тривалістю роботи, потужністю чи іншим показникам.

Давайте розберемо всі основні види пристроїв, які встановлюються під підлогове покриття для обігріву приміщення.

Нагрівальні кабелі

Максимально простий формат – кабелі випускаються різними по товщині. Щодо довжини – шнури не можна підрізати під потрібні вам параметри, так як вони муфтуються на заводі де виготовляються. Як що кабель буде скорочено, гарантія автоматично буде не дійсна.

Це доволі бюджетний варіант, який, втім, відрізняється складністю у встановленні. Оскільки потрібно ретельно вираховувати крок між лініями кабелю.

Нагрівальні мати

Представлені у вигляді кабелів, які були об’єднані та закріплені на сітці. Це помітно спрощує процес встановлення системи – вам не потрібно буде прораховувати та ретельно вимірювати крок між лініями. Мати продаються в рулонах та представлені в різних варіантах довжини. Враховуйте той факт, що підрізати такі системи не рекомендується. Тому важливо правильно підібрати розміри матів, вимірявши довжину та ширину приміщення.

Мати для теплої підлоги поділяються на кілька основних категорій:

  1. Класичні нагрівальні мати. Найбільш поширений формат, який відрізняється хорошою тепловіддачею і швидко обігріває підлогове покриття, створюючи комфортний мікроклімат у кімнаті. Він не забирає багато висоти від підлоги, втім часто потребує попереднього укладання утеплювача.
  2. Алюмінієвий мат. Більш сучасний варіант, у якому замість графіту присутній металевий нагрівальний елемент. Також у системи є екран заземлення та товстіший шар ізоляції, що помітно подовжує термін експлуатації теплої підлоги, яка у разі правильного встановлення та оптимального використання здатна прослужити до 50 років.
  3. Інфрачервона плівка. Максимально сучасний формат теплої підлоги, нагрівальні елементи якого виготовляються з карбону. Також виробники використовують срібні контакти і мідні шини. Інфрачервоні плівки максимально тонкі, швидко нагрівають підлогове покриття, здатні підтримувати потрібну температуру.

Обирати той чи інший варіант теплої підлоги потрібно, виходячи з особливостей приміщення, типу підлогового покриття в кімнаті та ваших особистих вимог щодо комфортної температури. Краще порадитись зі спеціалістами – вони не лише порекомендують найбільш оптимальний саме вас варіант, але й прорахують приблизну вартість самої системи та її встановлення.

Exit mobile version