Вибір AnyDesk – безкоштовна чи платна версія?

Щоб відповісти на це питання потрібно подивитися на відмінності та обмеження між безкоштовними та платними AnyDesk, які вам потрібно знати!

Десять років тому віддалена робота була не дуже поширеною в усіх галузях, і розробники та техніки здебільшого використовували програмне забезпечення для підключення пристроїв або роботи на віддалених робочих станціях. Однак останнім часом ми стали свідками зростання тенденції віддаленої роботи та гібридних моделей роботи, що підвищило потребу та важливість програмного забезпечення віддаленого доступу для будь-якої галузі.

І коли ми говоримо про програмне забезпечення для віддаленого доступу, AnyDesk, безсумнівно, є лідером у галузі та переможцем. Це програмне забезпечення для віддаленої підтримки, яке найчастіше використовується, із занадто великою кількістю функцій, щоб ідеально інтегрувати його для будь-якого типу чи розміру бізнесу. Однак, коли справа доходить до ціни на AnyDesk, багатьом малим підприємствам важко впоратися з постійними витратами на використання платної версії AnyDesk.

У цій статті ми розповімо вам про відмінності між безкоштовним і платним AnyDesk і обмеженнями пробної версії AnyDesk. Ми також допоможемо вам подолати обмеження безкоштовної ліцензії AnyDesk і використовувати безкоштовне програмне забезпечення віддаленого доступу.

Тож давайте розберемося.

Що таке AnyDesk?

Ви повинні бути знайомі з програмним забезпеченням AnyDesk, але ось короткий вступ до програмного забезпечення для людей, які тільки починають і намагаються вивчити альтернативи AnyDesk і можливості безкоштовної версії AnyDesk.

AnyDesk — це програмне забезпечення для віддаленого робочого столу, яке дозволяє користувачам віддалено підключатися до комп’ютерів та інших пристроїв. Кросплатформне програмне забезпечення також пропонує незалежний від платформи віддалений доступ до віддалених пристроїв. Крім того, програмний API можна інтегрувати з вашою системою управління бізнесом і перетворити вашу бізнес-модель на гібридну. Багато інших функцій AnyDesk, як-от VPN, передача файлів тощо, підвищили популярність AnyDesk серед усіх галузей бізнесу.

Цінові плани AnyDesk

Коли ви плануєте інтегрувати програмне забезпечення AnyDesk у свій бізнес або для особистого використання, перше, що вам потрібно зробити, це переглянути тарифні плани програмного забезпечення та функції, які ви розблокуєте з кожним планом. Ціни отримані з сайту офіційного постачальника – компанії Ідеалсофт лише для порівняння та потребують уточнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Огляд AnyDesk – чи варто його використовувати?

Отже, ось тарифні плани AnyDesk, які вам потрібно порівняти:

Solo

Основний план AnyDesk для особистого використання — Solo, який коштує близько 9,03 євро на місяць. Плата за користувачів виставляється щорічно, і ви отримуєте одного ліцензованого користувача з доступом до 3 пристроїв для входу. Ви отримуєте необмежену кількість пристроїв для підключення з інтерактивним доступом і до 100 керованих пристроїв з доступом без нагляду. Крім того, ви отримуєте підтримку мобільних пристроїв, одне вихідне з’єднання та всі функції, доступні для окремих користувачів.

Standard

Стандартний план є найкращим за ціною, він коштує 18,13 євро щомісяця та виставляється рахунок щорічно. Коли ви купуєте стандартний план, він дозволяє 20 ліцензованим користувачам у команді, а одне вихідне з’єднання можна збільшити до 20. Є до 500 керованих пристроїв за допомогою автоматичного доступу та необмежену кількість пристроїв за допомогою інтерактивного доступу. Стандартний план також дозволяє створювати індивідуальні клієнти, стандартне керування користувачами та керування мобільними пристроями.

Advanced

Розширений план AnyDesk коштує 47,53 євро на місяць і виставляється рахунок щорічно. Це ідеальний план для малого та середнього бізнесу, який дає вам доступ до великої кількості функцій, необхідних для керування бізнесом. План дозволяє 100 ліцензованим користувачам із двома одночасними підключеннями, які можна збільшити до 50. Є до 1000 керованих пристроїв з автоматичним доступом і необмежену кількість пристроїв з інтерактивним доступом.

Розширене керування користувачами, створення індивідуальних клієнтів, групові політики, підтримка по телефону, керування мобільними пристроями, інтерфейс командного рядка та масове розгортання (MSI) — це функції розширеного плану, які ідеально підходять для ведення вашого бізнесу в гібридній моделі.

Ultimate (Custom)

Нарешті, якщо ви вважаєте, що у вас є складні бізнес-потреби, і стандартних функцій недостатньо, щоб задовольнити масштаби вашого бізнесу, ви можете отримати індивідуальний план, адаптований до ваших потреб. План Ultimate передбачає обговорення 1-на-1 з консультаційною командою Ідеалсофт, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від вашої професійної ліцензії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  AOMEI робить економію в Чорну п'ятницю ще солодшою!

Чи можете ви використовувати безкоштовну версію AnyDesk?

Ми вже ознайомили вас із планами AnyDesk. Однак, якщо ви не впевнені, чи це програмне забезпечення для вас, напевно, вам цікаво, чи існує безкоштовна версія AnyDesk.

Отже, відповідь так. AnyDesk пропонує безкоштовну пробну версію для бізнесу, яку ви можете завантажити та спробувати, поки не будете готові придбати повноцінний план. Ось як ви можете отримати доступ до безкоштовної версії AnyDesk:

  • Перейдіть на сайт AnyDesk.
  • Заповніть інформацію в порожніх полях, як-от ваше ім’я, адреса електронної пошти, місцезнаходження, телефон, назва компанії, роль, мета використання AnyDesk тощо.
  • Отримайте посилання для завантаження безкоштовної пробної версії.
  • Установіть програмне забезпечення на свій пристрій, і все готово.

Які відмінності між безкоштовною та платною версіями AnyDesk?

Хоча ви можете попередньо ознайомитися з функціями AnyDesk, завантаживши та використавши пробну версію, вивчити повний набір функцій неможливо. Перш ніж завантажити безкоштовну ліцензію AnyDesk, ви повинні знати відмінності між двома версіями. Це допоможе вам знати, чого очікувати, вибираючи безкоштовну версію.

Найбільша різниця між платною та безкоштовною версіями полягає в тому, що ви не можете отримати доступ до розширених функцій, таких як керування користувачами, налаштування сеансу, більша кількість користувачів і багато іншого. Пробна версія працює як попередній перегляд платного плану AnyDesk, і ви не можете відчути всі можливості програмного забезпечення.

Ми далі обговоримо обмеження програмного забезпечення, щоб ви знали, чого очікувати.

Обмеження безкоштовної ліцензії AnyDesk

Ось обмеження безкоштовної версії AnyDesk, які є неминучими та роблять її непрактичним рішенням для тривалого використання: ви не можете отримати доступ до різноманітних розширених функцій програмного забезпечення віддаленого доступу. Хоча особисті користувачі можуть цього не відчувати, оскільки мають обмежені наміри використання, бізнес-користувачі не можуть попередньо переглянути всі можливості програмного забезпечення в функціях.

  • Доступ AnyDesk
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як менеджер паролів захищає ваш бізнес?

Безкоштовна версія AnyDesk не дає вам доступу до таких функцій, як передача файлів між пристроями (віддаленим і локальним комп’ютером), віддалений друк і можливості запису сеансу.

  • Застосовується ліміт сеансу

Ще одним обмеженням безкоштовної ліцензії AnyDesk є обмеження часу сеансу. На відміну від платних планів, ви можете запустити лише один сеанс тривалістю до 60 хвилин. Щойно ліміт часу сеансу досягне, поточний сеанс буде автоматично відключено. Вам потрібно буде повторно підключитися та розпочати новий сеанс, щоб продовжити роботу. Обмеження часу сесії є великим недоліком для персональних користувачів, яким доводиться працювати кілька годин.

  • Обмежений доступ до пристрою

Обмеження безкоштовної версії AnyDesk також стосуються доступу до пристрою. Це означає, що тільки один користувач має доступ до обмеженої кількості пристроїв з віддаленим доступом. Точніше, через мережу можна підключити лише три віддалені пристрої. Це обмеження є великою перешкодою для бізнес-користувачів, які встановили пробну версію, щоб відчути всі можливості програмного забезпечення, перш ніж придбати його для загальносистемної інтеграції.

  • Тільки для некомерційного використання

Нарешті, обмеження AnyDesk для особистого використання включають застереження про те, що пробну версію можна використовувати лише в некомерційних цілях.

Наслідки?

Ви не можете використовувати безкоштовну версію програмного забезпечення, якщо маєте намір комерційне використання. Крім того, вас дратуватимуть часті повідомлення «Виявлено рекламу AnyDesk», що призведе до миттєвого відключення. У результаті малі підприємства з обмеженим бюджетом не можуть використовувати програмне забезпечення AnyDesk.

Висновок

Ми ознайомили вас із обмеженнями безкоштовної AnyDesk яку можете вільно використати. Однак, якщо у вас є особисті потреби та ви втомилися від сповіщень AnyDesk про підозру в комерційному використанні , ви можете придбати комерційну версію у постачальника – компанії Ідеалсофт чи у її партнерів.

, , , , , , , , , , ,