Варіанти виготовлення рекламних коробів

Якщо ви хочете, щоб ваша зовнішня реклама була недорогою, швидкою у виробництві та простою у монтажі, то вам ідеально підійде цей вид конструкції. Варіанти виготовлення рекламних коробів зі світлодіодним підсвічуванням різноманітні та підійдуть для вирішення будь-якого завдання. Лайтбокси встановлюються як на фасаді будівель, так і всередині приміщень.

А замовити фасадну вивіску для вашого бізнесу, ми рекомендуємо в компанії Прінт Факторі. Це український виробник, який працює понад 20 років на рекламному ринку України та зарекомендував себе як надійний виробник рекламних вивісок будь яких типів та будь якої складності. За посиланням можна отримати консультацію від спеціалістів компанії https://printfactory.com.ua/izgotovlenie-vyvesok/fasadnye-vyveski/

Різновиди світлових коробів

Профільний світловий короб

Обрамлення короба збирається із пластикового чи металевого профілю, спеціально розробленого для рекламних конструкцій. У пази профілю вставляється полістирол або молочний акрил, на який наноситься плівка з повнокольоровим надрукованим зображенням, або аплікація з різнокольорових плівок типу Oracal.

Клеєний світловий короб

Щось середнє між об’ємними літерами та лайтбоксом. Будь-який логотип, фірмовий знак, складний малюнок можна втілити у реальність як фігурного короба. Борта та тильна сторона короба збираються із пластику ПВХ, лицьова частина з молочного акрилу. На лицьову сторону наноситься будь-яке зображення на ваш смак. Бічні сторони можуть світитися так само, як і лицьова частина. Ідеальний варіант – використовувати складний короб у поєднанні з об’ємними літерами.

Композитний світловий короб

Конструкція, що часто використовується в оформленні вітрин у торгових центрах, бутіках, салонах і т.д. Корпус світлового короба виконується з композитного матеріалу (за вашим бажанням обклеюється аплікацією/повнокольором), в нього інкрустуються відфрезеровані з акрилу літери та зображення. Виглядає дорожче за свої гроші. Найдешевший варіант – композитний лайтбокс із вклеюванням молочного акрилу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Буріння свердловин на воду

Кліковий світловий короб

У кліковому лайтбоксі зберігаються всі переваги профільного світлового короба, але при цьому додається функція швидкої зміни зображення. Такі короби часто використовуються для оформлення інтер’єрів ТЦ, а також меню в закладах швидкого харчування.