Переваги та недоліки листівок для реклами в 2022 році

У епоху цифрових технологій маркетингові листівки часто не помічають, їх називають старомодними та неефективними, однак є багато переваг використання листівок для реклами вашого бізнесу чи продукту. Якщо все зроблено правильно, листівки візуально привабливі та містять корисну інформацію про компанію чи продукт. Поки папір все ще використовується, листівки ніколи не застаріють і залишаються ефективним інструментом маркетингу. Такі якісні листівки ви можете замовити за посиланням https://boom.lviv.ua/poligrafiya/flayery-lystivky/.

Маркетинг вашого бізнесу дуже важливий, і пошук того, що добре працює для вашого бізнесу, є ключовим; однак багато людей не помічають використання листівок як ефективного способу просування свого бізнесу. Ось деякі переваги та недоліки листівкової реклами в 2022 році.

ПЕРЕВАГИ

Листівки є економічно ефективними

Розклеювання листівок у дверях людей є дуже популярним способом для малих і місцевих підприємств просувати свій бренд, будь то місцевий ресторан чи маркетингова компанія. Розміщення листівок (тобто погодинна оплата робочої сили, необхідної для їх розміщення) через поштові скриньки людей невелика вартість, тоді як спроба стати поміченою в цифровому вигляді може коштувати вам, оскільки вам, можливо, доведеться використовувати платну рекламу (це може коштувати тисячі на місяць), і завжди є хвилювання щодо інвестування в інші маркетингові методи, про які ви, можливо, не надто знаєте, таким чином витрачаючи ресурси, гроші та час.

Виготовлення листівок значно дешевше, ніж інвестування в стратегію цифрового маркетингу, і, як згадувалося вище, розповсюдження серед потенційних клієнтів не коштує багато. Листівки можна легко розробити безкоштовно на комп’ютері, а потім, для високоякісних продуктів, використання цифрового або офсетного друку для друку листівок може бути економічно ефективним . Ці методи друку не є дорогими, особливо якщо ви хочете друкувати велику кількість. Коли мова заходить про цифровий та офсетний друк, ваші листівки будуть високоякісними – чіткі, чіткі зображення та зміст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Индукционная плита лучше газовой? Давайте проверим

Листівки містять багато інформації

На відміну від цифрового маркетингу, листівки мають менше обмежень на кількість слів або символів. Що стосується листівок, ви можете наповнити їх стільки інформації, скільки вам потрібно, у організованому макеті, який також буде приємним візуально. Листівка може містити інформацію про продукт або бізнес, який ви рекламуєте, логотип компанії, контактну інформацію, зображення тощо.

Коли справа доходить до дизайну листівки, незважаючи на те, що вона може бути багатотекстовою та має менше обмежень, важливо включати лише необхідну інформацію, знаходячи правильний баланс між додаванням усієї необхідної інформації, але не роблячи листівку суто текстовою .

Ідеальна листівка повинна бути візуально приємною, включати зображення та текст у зручному для читання форматі. Включений текст має бути по суті, можливо, маркованим із заголовками, оскільки це розбиває текст, полегшуючи читання, але також краще виглядає в брошурі.

Візуально приємні

Листівка повинна привернути увагу можливих клієнтів, отже, повинна виділятися; Цей макет, що привертає увагу, може бути досягнутий за допомогою барвистості, включаючи зображення та заголовки, що привертають увагу. Листівка, на відміну від платної реклами, візуально приємна та може мати різноманітні стилі, які можуть привернути увагу потенційних клієнтів.

Листівки можуть бути різних форм і розмірів. Ця гнучкість може вплинути на макет вашого вмісту та створити листівку, яку легко читати та доречно.

Легко читаються

У процесі розробки листівки багато маркетологів додають лише важливу інформацію, яку мають знати потенційні клієнти про компанію чи продукт. Текст також має привертати увагу потенційних клієнтів, тому має бути зрозумілим, шрифтом, який легко читається. Ми рекомендуємо такий шрифт, як Arial, оскільки він округлий і чіткий для читання.

Флаєр створюється, щоб залучити споживачів і зацікавити їх бізнесом, тому він розроблений, щоб бути наочним і прямим до суті, тому зробити його легким для читання дуже важливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вадим Мельник голова ДФС та «прокладки Януковича» вивели з бюджету понад 20 мільйонів - подробиці

Націлено на конкретні демографічні групи

Що стосується розповсюдження листівок, то найпоширенішим способом є розклеювання їх через поштові скриньки людей або роздача в людних місцях. Ця стратегія є чудовим і економічно ефективним способом націлювання на вашу місцеву демографію, оскільки ви не можете охопити більше місцевих споживачів, ніж розмістити листівку в їхньому будинку. Навіть цифровий маркетинг може бути не в змозі охопити всіх місцевих.

Ви можете розповсюджувати листівки в областях, які мають вищий відсоток вашого цільового ринку. Наприклад, якщо ви відкриваєте новий магазин, відвідування торгового центру та розповсюдження листівок вразить вашу ідеальну демографію покупців, і все це за короткий проміжок часу. Або, наприклад, ви можете розміщувати лише листівки про свій розкішний продукт на високодохідні поштові індекси.

НЕДОЛІКИ

Вони викидаються після прочитання, якщо вони поганої якості

Листівки не мають довгострокового впливу, оскільки багато споживачів можуть прочитати листівку, але вони не будуть її зберігати. Після прочитання листівки часто більше не потрібні (і, швидше за все, будуть викинуті).

Цей швидкий поворот означає, що вони можуть стати клієнтами, але їм не буде нічого, що нагадуватиме їм про ваш продукт чи послугу; тож ви повинні спонукати їх повертатися за допомогою чудового обслуговування та інших маркетингових методів.

Оскільки багато людей розповсюджують листівки, потенційні клієнти поглянуть на листівку один раз і, якщо вони не зацікавляться, викинуть листівку, оскільки їх не варто тримати. Якщо люди не зацікавлені з самого початку, вони не захочуть утримувати це довго, оскільки створюють безлад.

Щоб уникнути цього, ви повинні переконатися, що ваші листівки викликають інтерес людини та варті того, щоб на них ще раз поглянути. Вам потрібно переконатися, що ви привернули увагу читача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Краткое руководство по покупке свадебного платья

Не мають довгострокового впливу

Як згадувалося вище, листівки можна легко викинути, коли вони прочитані або до цього, якщо листівка не привернула увагу споживачів. Деякі люди можуть сприймати листівки як марну трату часу, оскільки зазвичай вони рекламують те, що їх не цікавить.

Однак це, як правило, трапляється лише з листівками низької цінності або поганим націлюванням. Я знаю з досвіду, що меню ресторанів і страви на винос часто переглядають!

Іноді не вважаються важливими

Листівки часто роздають людям по домівках, деякі з них рекламують те, що вас не цікавить, інші намагаються продати вам речі, які ви зазвичай не купуєте тощо; тому, коли багато людей отримують листівку, якщо вона дійсно не приверне їхню увагу, вони будуть схильні відкидати її. Тому створення привабливої ​​та гідної уваги брошури є ключовим фактором, щоб цього не сталося з вами.

 

Висновки

Перегляд переваг і недоліків використання листівок як маркетингового інструменту в 2022 році показує нам, що вони все ще ефективні і використовуватимуться ще багато років.

Якщо говорити про недоліки, то дизайн і ретельне планування дозволять вам створити ефективну листівку, яка стане ефективною формою маркетингу.

Листівки використовувалися як маркетинговий інструмент протягом багатьох років, і якщо ви розробите чудову листівку, ви отримаєте переваги.

Оскільки листівки не є дорогими у виготовленні та їх легко розповсюджувати серед місцевих підприємств і вдома, вони є чудовим способом реклами вашого бізнесу чи продукту.

Якість друку допоможе вам виділитися на тлі інших компаній, які використовують листівки як маркетинговий інструмент. Якщо вам цікаво, який найкращий тип друку для ваших листівок зверніится за консультацією в компанію КопіБум (boom.lviv.ua)

Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.