П’ять вагомих причин купити мотоцикл

«Чотири колеса рухають тілом, два колеса рухають душею». Ви обов’язково чули цю фразу, і ми можемо сказати, що… це 100% правда. У все більш високотехнологічному, взаємопов’язаному та передовому світі ми маємо дедалі більшу, парадоксальну потребу у відволіканнях, у чомусь, що дозволяє нам відключитися та відпочити навіть на кілька годин. І мотоцикли є одними з найкращих засобів для цифрової детоксикації , не схожі на автомобілі. Вибуху газу достатньо, щоб залишити позаду день виснажливих зустрічей, а поїздка на мотоциклі з друзями може виправити цілий тиждень нещасть. Але ми хочемо бути більш конкретними та дати вам точну інформацію про те, чому вам варто купити мотоцикл на сайті https://mototek.com.ua/uk/, якщо ви цього ще не зробили. Ось п’ять вагомих причин.

1. Наявність мотоцикла покращує фізичне самопочуття

Першою причиною, чому вам варто мати мотоцикл, є те, що він покращує психічне та фізичне самопочуття . Зайве говорити, що про це є купа наукових досліджень. Головне, що вам потрібно знати, що кожного разу, коли ви відкриваєте дросель, ваше тіло виділяє велику кількість адреналіну та інших гормонів, які, у свою чергу , генерують позитивні стимули для мозку . Крім того, на відміну від автомобілів, на мотоциклі ви їдете всім тілом, а не тільки руками. Ви вже зрозуміли, як це активує серцево-судинну систему з усіма перевагами, які це приносить. Нарешті, їзда на мотоциклі підвищує вашу увагу (ми, гонщики, більш вразливі на дорозі, тому їздити з більшою концентрацією є необхідністю), таким чином покращуючи рефлекси. І це без згадки про рівновагу, яку вам у будь-якому випадку доведеться розвивати.

2. Наявність мотоцикла економить ваш час

Другий аспект більш практичний і відчутний, особливо якщо ви завжди поспішаєте – пересування на мотоциклі економить ваш час. У цьому немає двох способів: коли справа доходить до економії часу, мотоцикли перемагають автомобілі з 10-ю перевагами. Це тому, що їзда на мотоциклі який ви можете придбати за посиланням https://mototek.com.ua/uk/catalog/moto дозволяє вам ковзати в заторах і виходити з них (звичайно, в розумних межах); тому що у вас більше не буде проблем з пошуком місця ; тому що часто, особливо у великих містах, мотоцикли можуть їздити дорогами з обмеженнями руху , які заборонені для звичайних автомобілів. Невдовзі ви побачите, наскільки швидкою може бути поїздка на роботу, яку ви звикли щоранку їздити на автомобілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как остановить иранских дронов-убийц: мысли И.Мизраха

3. Мотоцикли можуть доставити вас куди завгодно…

Кожен мотоцикліст знає, що мати мотоцикл у гаражі – це ідеальний привід відправитися кудись , куди завгодно, у кожну вільну хвилину. Тепер ви теж знаєте. Незалежно від того, чи це поїздка в центр міста з друзями, поїздка в гори чи просто подихати повітрям, воно чекає на нас. Якщо ви подумаєте про це, вам насправді не потрібна причина, щоб сісти на мотоцикл. Досить просто мати його в гаражі. І це повертає вас до пункту 1, що мотопрогулянка – це панацея від розумового та фізичного стресу , і далі до пункту 4, нижче – поїздка на природі має зовсім інший смак на мотоциклі.

4. … і в тісному контакті з навколишнім середовищем

Керувати автомобілем означає замкнутися в чітко визначеному комфортному просторі. З іншого боку, на мотоциклі ви їдете прямо в навколишньому середовищі . Ви повинні знати, що ніщо не відфільтровує ваше оточення, коли ви їдете на мотоциклі, тому ви можете миттєво відчути запахи та зміни температури чи вологості. 360-градусний сенсорний досвід , особливо порівняно з відфільтрованим досвідом автомобіля.

5. Бути райдером – це круто

Можливо, навіть немає потреби це говорити, але… бути райдером – це просто круто – і крапка. Це завдяки світу, частиною якого ви стаєте, світу мотоциклістів, справжньої спільноти, що складається з людей, які розмовляють тією ж мовою, що й ви . Ви будете сперечатися з абсолютно незнайомими людьми, наче вони друзі на все життя… Крім того, немає нічого схожого на те, щоб мати мотоцикл, навіть щоб мати можливість носити спортивний костюм , як справжні чемпіони.

Гаразд… Я візьму один!

Після всіх цих пояснень ви зрозумієте, чому вам варто серйозно задуматися про покупку мотоцикла . Немає значення, новий він чи вживаний – вам просто потрібно трохи уявити, як вибрати. На завершення кілька порад. З новим мотоциклом ви отримаєте всі переваги, які з ним пов’язані  – певну кількість гарантій, впевненість у тому, що ви володієте найкращими технологіями (особливо щодо електроніки, яка сьогодні стає все більш вдосконаленою та функціональною), а також у використанні транспортного засобу, який потенційно довше – довговічніше і надійніше. З іншого боку, вживаний мотоцикл пропонує незаперечну цінову перевагу , набагато нижчий, ніж новий, хоча він вимагає більшої підготовки, щоб зробити оцінку. Якщо ви хочете перестрахуватися, радимо звернутися до дилера (зазвичай він також надає гарантії), але якщо ви хочете поринути в джунглі приватних оголошень… візьміть із собою досвідченого друга: він зможе вказати на будь-які приховані проблеми та порадити мотоцикл, який найкраще підходить для вас. Купили? Що ж, наступним кроком, перш ніж вийти і розважитися, є придбання потрібного обладнання . Щоб бути по-справжньому вільним, необхідно належним чином підготуватися та одягнути захисні засоби. Безпека – це перше, що допомагає почуватися впевнено на власному мотоциклі, незалежно від того, наскільки ви досвідчені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Помічник нардепа, який пропонував копам "відсмоктати х*й", отримав нову посаду
Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.