Звіт з практики від компанії “Диплом Центр” – чи гарна це ідея?

Звіт з практики – письмова робота, яка викликає величезну кількість питань у студентів, адже її важко порівняти з рефератом, курсовою, дипломною тощо. Однак, оминути її підготовку аж ніяк не вдасться, адже проходження практики є обов’язковим етапом навчання, під час якого студент отримує практичний досвід, знайомиться з майбутньою професією. Як правило, під час підготовки щоденника не йдеться про високу унікальність чи відсутність плагіату – записи здійснюються студентом самостійно (готового шаблону, який би підійшов кожному немає), тому зазвичай текст і так унікальний.

Однак, при підготовці звіту є величезна кількість інших нюансів й подбати слід про включення таких пунктів, як: знайомство з базою проходження практики; знайомство з керівником від бази практики, який буде вводити в курс справи та знайомити практиканта з організацією, функціональними обов’язками тощо; інструктаж з корпоративної поведінки; вивчення архівів організації тощо. Люди, які не хочуть розбиратися з тим, які записи необхідно внести до звіту та як їх правильно оформити, оформлюють замовлення на заповнення звіту в компаніях, які надають послуги інформаційного характеру. Проте кому можна довірити таку важливу роботу? Як не помилитися з вибором та замовити хорошу роботу за доступною ціною? Обрати виконавця можна проаналізувавши дані незалежного сервісу “Rating”. Тут зібрані відгуки замовників майже всіх реферативних компаній України. За її даними беззаперечним лідером у цій ніші є компанія “Диплом Центр”.

Диплом Центр відгуки свідчать про те, що компанія дотримується всіх гарантій, на які вказує на сторінках свого сайту. Мова йде про:

  • доступні ціни. Про це свідчать такі відгуки: “ціни більш ніж лояльні з огляду на обставини…”, “Цінова політика також досить лояльна…”, “А ціна порадувала удвічі…”, “Ціни тут цілком прийнятні…”;
  • дотримання строків. У відгуках можна прочитати наступне: “Була здивована швидкістю виконання мого замовлення…”, “Величезний плюс – дотримання термінів здачі…”, “По-перше, вони працюють дуже швидко, зробили роботу для мене вчасно…”;
  • високу якість підготовки робіт. Про це свідчать наступні відгуки: “Замовляла у цієї компанії собі курсову, залишилася цілком задоволеною якістю їхньої роботи…”, “Дякую велике за швидке виконання роботи, незважаючи на швидкість, якість написаного реферату відмінна…”, “Все було зроблено якісно…” тощо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Х100 Инвест» – очередная пирамида и лохотрон
Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.