Юрій Тацій – чиновник КМДА також фігурант у справі “Украбуд”


Переглядів:
1 361

Стає дуже гаряче: Микитась топить «будівельну мафію», даючи покази проти тих, кому давав хабарі, хто сприяв йому у порушенні Закону.

Лунають відомі прізвища…

У рамках співробітництва зі слідством, екс-керівник «Укрбуду» Максим Микитась та дві його поплічниці – Олена Солома та Аліса Гринчук,  дали свідчення, які викривають в корупції колишнє командування Нацгвардії, заступника голови Офісу президента Олега Татарова та ряд інших відомих осіб, серед яких і прізвище Заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація. Про це повідомив начальник відділу САП Роман Симків, який власне і забезпечив підписання угоди Микитася зі слідством по справі незаконного будівництва та «квартирних схем»  «Укрбуду».

Відомо, що Тацій фігурує у матеріалах як виконавець замовлень на видачу умов і обмежень під низку незаконних забудов «Укрбуд Девелопмент», що підтверджується наданими Микитасем доказами щодо майнової «винагороди» чиновника. За словами Симківа, за видачу містобудівних з грубими порушеннями Тацій отримав нерухомість та готівкові кошти на загальну суму близько мільйона доларів, був задіяний в десятках злочинних схем і є токсичною ланкою столичної «будівельної мафії».

Юрій Тацій

Слід зазначити, що Юрій Тацій вже неодноразово ставав фігурантом гучних корупційних скандалів, результати розслідування яких мерія приховує від громадськості.

Так, наприклад, телепрограма «Наші гроші» повідомляла про будівництво родиною Тація маєтку в с. Катеринівка під Києвом на ділянках, що раніше були лісовим фондом і  належали місцевому лісгоспу. Проте в один день лісництво відмовилося від лісу, йому змінили цільове призначення і шматками віддали через Київраду родині Юрія Тація. Профільне антикорупційне управління за даним фактом, начебто, ініціювало перевірку, але…  віз і нині там – у посадовому кріслі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Стали известны подробности многомиллионной аферы Кенеса Ракишева в Украине

Наразі, САП обіцяє вжити заходи і готує підозри, але, як відомо, в ситуацію втручаються «згори».

За повідомленням НАБУ, «увечері 1 грудня 2020 Генеральний прокурор таємно, не повідомляючи самих процесуальних керівників, без вивчення матеріалів кримінального провадження, за відсутності будь-яких правових підстав, тобто всупереч вимогам КПК України, змінила процесуальних керівників в кримінальному провадженні. Як результат, детективи НАБУ і прокурори САП не змогли в передбачені законом терміни здійснити заплановані слідчі і процесуальні дії, а саме – повідомити про підозру ще одному ймовірному учаснику зазначеного злочину».

Сам Микитась свої свідчення назвав «локдауном корупції», зазначивши, що «відповідатимуть усі, хто пустив «Укрбуд» під укіс». Колишній керівник Національної гвардії України Юрій Аллеров, заступник голови ОП Олег Татаров, заступник директора Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Костянтин Дубоніс, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА  Юрій Тацій… Далі буде!

Related