Як вибрати весільний торт? Топ 5 прикрих помилок

Торт для молодят є предметом гордості, а особливо незвичайні весільні торти, що відрізняються від стандарту. Ось чому настійно рекомендується задовго до весілля, щонайменше за кілька місяців, з’ясувати, де у вашому місті роблять найкращі весільні торти, оформити замовлення і детально обговорити з майстром-кондитером свої побажання.

Найпоширеніші помилки при виборі весільного торта

ПОЄДНАННЯ НЕПОЄДНУВАНОГО

Якщо ви обираєте кілька начинок для торта, пам’ятайте про те, що вони мають поєднуватися між собою. Наприклад, чізкейк і медовий торт поєднувати важко, а от зіпсувати частування сусідством цих смаків дуже легко. Тому заздалегідь замовте дегустаційний набір з обраними начинками, щоб переконатися в тому, що торт справді буде смачним. Спланувати час вибору начинок можно за фазами місяця. Не велика таємниця, що місяць сприятливо впливає на всі сфери нашого життя. Ось тут детально розкрито всі фази місяця.

ЗАНАДТО БАГАТО НАЧИНОК

Не знаєте, який смак обрати, і хочете замовити торт із п’ятьма різними начинками? Розуміємо, що обрати щось одне з такого різноманіття буває дуже непросто, та все ж радимо не перевантажувати торт смаками. Хочете різноманітності – підготуйте солодкий стіл із капкейків із різними начинками.

ТОРТ НЕ ПІДХОДИТЬ СТИЛІСТИЦІ ВЕСІЛЛЯ

Торт із відкритими коржами не підійде для класичної урочистості в ресторані, і навпаки, багатоярусний торт із мастикою матиме недоречний вигляд на святі в стилі “барбекю”. Тому під час вибору торта дотримуйтесь загального правила оформлення весілля: всі деталі мають поєднуватися одна з одною і створювати загальну гармонійну картинку.

БАГАТО БАРВНИКІВ І ДОБАВОК

Нехай торт не буде занадто яскравим, зате він буде смачним і не завдасть шкоди ні вашому організму, ні здоров’ю ваших гостей. До того ж, у когось із гостей може бути алергія, яку легко спровокувати штучними барвниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Акции Tesla выросли на 11 процентов после результатов за четвертый квартал, но некоторые вопросы остаются без ответа для аналитиков

ВІДСУТНІСТЬ КРАСИВОЇ ПІДСТАВКИ ТА НОЖА ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

Шикарний торт, чудове тло, красиві і щасливі наречений і наречена – всю цю картинку може зіпсувати тільки звичайний столовий ніж, який нашвидкуруч знайшли офіціанти на кухні. Тому про красивий набір для розрізання і відповідну підставку варто подбати заздалегідь.

ЯК ПОДАВАТИ ВЕСІЛЬНИЙ ТОРТ?

Подача весільного торта – це мистецтво, тому про це варто подбати особливо ретельно. Наприклад, для великих і багатоярусних тортів не обирайте підставку на ніжці, вона надто нестійка. Класична подача весільного торта має такий вигляд: торт викочують у зал у темряві при світлі свічок або піротехніки, під акомпанемент живої музики або під вашу улюблену композицію. Тут особливу увагу слід приділити підставці – ніяких плоских металізованих аркушів, в силах яких здешевити навіть справжній витвір мистецтва, тільки елегантні підставки з якісних матеріалів. Фон для розрізання теж має бути приємним: це може бути весільна арка, фотозона або спеціально підготовлене тло. Перші шматочки молодята за традицією повинні відрізати самі, разом взявшись за рукоятку ножа, при цьому, якщо торт багатоярусний, починати рекомендується з нижніх ярусів. Подальше оброблення можна доручити персоналу закладу.

Цей матеріал створен за підтримки сайту 12calendar.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *