Як швидко та дешево винайняти квартиру без посередника

Деякі квартиронаймачі для того, щоб не платити відсоток агентству нерухомості, вирішують самостійно шукати орендоване житло. Ця процедура є досить складною і пов’язана з великою кількістю ризиків, які можуть виникнути на будь-якому етапі пошуку. У цій статті розказано, де саме можна шукати квартиру без посередників та як зрозуміти, що вона без проблем та від господаря.

Ми рекомендуємо сайт оголошень Makaka.com.ua – це безкоштовний сервіс оголошень та пошуку роботи. Серед яких оголошення про нерухомість, транспорт, агротовари, послуги майстрів та величезна база резюме та вакансій.

  • Як винайняти кімнату чи квартиру без ріелтора, де можна шукати?
  • Чи допоможуть орендувати житло друзі, родичі чи знайомі?
  • Розклеювання оголошень в районі, що вас цікавить.
  • Інформаційні ресурси в Інтернеті
  • Чи можна знайти у групах у соціальних мережах?
  • Як дізнатись, що житло здається без участі агентства?

Як винайняти кімнату чи квартиру без ріелтора, де можна шукати?

Як вже було сказано вище, пошук орендованого житла без допомоги ріелтора досить складна процедура. Однак за бажання і достатньої кількості часу, знайти відповідний варіант все ж таки можливо. Перше питання, яке хвилює багатьох квартиронаймачів, пов’язане з визначенням місць для пошуку приміщення під оренду. Можна перерахувати такі основні варіанти: через родичів, друзів та знайомих; шляхом розклеювання оголошень в районі, що цікавить; відстеження пропозицій, розміщених в Інтернеті; використання тематичних груп у соціальних мережах.

Чи допоможуть орендувати житло друзі, родичі чи знайомі?

При пошуку орендованого житла найпершим заходом, який слід зробити, є опитування родичів та друзів, які проживають у регіоні, де необхідно зняти квартиру. На практиці нерідко трапляються випадки, коли житло вдається знайти саме через знайомих. Причому тут можливі такі варіанти: хтось планує здавати в оренду власну квартиру; знайомі незабаром бажають з’їхати зі орендованої квартири (наприклад, через переїзд до іншої країни) і можуть порадити зайняти її замість себе; також іноді відбуваються ситуації, коли комусь із друзів чи знайомих може бути відомо про гарні приміщення, що здаються в оренду тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лечение бесплодия у мужчин и женщин. Причины, лечение.

Довідка. Вибравши спосіб сарафанного радіо, не зайвим буде запитати про оренду житла у бабусь, що сидять біля під’їздів (зазвичай ця категорія людей багато про що обізнані), у консьєржа, двірників або охоронців.

Розклеювання оголошень в районі, що вас цікавить.

Ще одним варіантом є поширення паперових оголошень про пошук орендованої квартири. При виборі такого способу слід виконати такі кроки: Спочатку потрібно визначитися з регіоном для оренди житла, а також характеристиками, яким має відповідати орендована квартира. Далі необхідно підготувати текст оголошення. Його зміст має бути коротким та ясним. Туди можна включити таку інформацію: слово «ЗНІМУ» (слід розмістити по центру і виділити великим шрифтом, щоб одразу впадало в очі); основні характеристики, яким повинна відповідати орендована житлова площа, зазвичай тут вказується кількість кімнат, наприклад: «зніму кімнату або 1-кімнатну квартиру»; кілька слів себе, наприклад, можна використовувати таке формулювання: «самотня дівчина зніме кімнату на тривалий термін, своєчасну оплату гарантую»; відмітку про те, що послуги посередників не цікавлять; свій номер телефону – він має бути вписаний в оголошення на відривних листках. Готове оголошення слід роздрукувати та розмножити (можна зробити 50-100 екземплярів). Далі потрібно пройтися всіма районами, що цікавлять, і розклеїти своє оголошення на дверях під’їздів багатоквартирних будинків, на зупинках, стовпах і т.д. Завантажити бланк оголошення на оренду квартири/кімнати Завантажити зразок оголошення на оренду квартири Варто розуміти, що такий варіант пошуку орендованого житла не найефективніший. Справа в тому, що пропозицій з оренди квартир набагато менше, ніж попит на них (особливо це стосується найбільш популярних районів), тому навряд чи можна розраховувати на те, що власник квартири сам зателефонує за вказаним номером і запропонує свою квартиру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Скорость Теслы для Германии? Исследование территориального планирования рекомендует меньше участвовать граждан

Інформаційні ресурси в Інтернеті

Найдієвішим способом пошуку орендованого житла є інтернет. Сьогодні успішно функціонує досить велика кількість різних майданчиків, призначених для пошуку орендарів та орендодавців, а також продавців та покупців об’єктів нерухомості. Дошка оголошень Макака нараховує велику кількість оголошень на тему оренда квартир Тернопіль. Тому, якщо треба орендувати трикімнатну квартиру – розміщуйте оголошення на сервісі вже зараз.

Чи можна знайти у групах у соціальних мережах?

Також не варто забувати про соціальні мережі , де сидить більша частина населення, що істотно збільшує шанс знайти орендовану квартиру в потрібному місці. Головним чином, звернути свою увагу слід на тематичні групи (наприклад, «Оренда та продаж нерухомості Київ», «оренда в Дніпрі здам, винайму квартиру, кімнату Дніпро» та ін.). Необхідно зібрати список найпопулярніших груп у соціальних мережах і регулярно туди заходити, відстежуючи усі свіжі публікації. Крім того, там також можна розмістити своє оголошення про пошук житла, вказавши контакти для зв’язку (ватсап, електронну адресу тощо). Дошка оголошень Макака містить велику кількість оголошень про оренда квартир Хмельницький. То ж якщо треба швидко зняти в оренду трикімнатну квартиру – добавляйте оголошення на сайті вже зараз.

Як дізнатись, що житло здається без участі агентства?

Найдієвішим способом отримання такої інформації є дзвінок за номером, вказаним у реченні про оренду квартири. У цьому випадку можна особисто з’ясувати, чи є автор оголошення господарем конкретної житлоплощі. Важливо. Під час пошуку відповідних варіантів через різні інтернет-ресурси слід ставити фільтр для відображення пропозицій виключно від власника нерухомості. Додатково варто відзначити, що можна позначити деякі ознаки, які прямо вказують на те, що нерухомість просувається зусиллями ріелторів. Сюди належить таке: Під кількома різними пропозиціями вказано той самий номер телефону. Це очевидне свідчення того факту, що ці квартири здаються одним агентством нерухомості. У кількох оголошеннях про здачу в оренду різних квартир розміщено однакові фотографії. Той чи інший варіант досить часто зустрічається на різних сайтах, а також з’являється у рекламі, що спливає. Загалом можна відзначити, що пошук житла без посередників досить складна процедура, що вимагає багато часу і зусиль. Тим не менш, і такий варіант реальний. За дотримання певних правил справді можна вийти прямо на господаря квартири та уникнути сплати комісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Понимание инструментов аналитики социальных сетей