Як правильно перевірити та вибирати iPhone 12 Pro бу?

Гаджети від провідного бренду електроніки Apple – одні з найпопулярніших у світі. Хоч би яку модель випустила компанія, вона стає лідером і завойовує серця шанувальників. Так, ціни на техніку бренду не найнижчі. Але вартість підкріплена якістю матеріалів, складання та технологічними характеристиками. Тому багато користувачів вважають за краще купити «яблучні» гаджети на вторинному ринку. У цій статті фахівці «ЯК НОВИЙ», інтернет-магазину вживаних Apple, розглядають, як вибрати iPhone 12 Pro бу, що є однією з найпопулярніших моделей на сьогодні.

Що необхідно для перевірки Айфона 12 Про бу?

При покупці уживаної техніки важливим етапом є її перевірка на працездатність та наявність несправностей. Якщо у Вас немає навичок тестування такої техніки, тоді варто обирати смартфон у перевіреному магазині. «ЯК НОВИЙ» не лише ретельно перевіряє кожен свій товар на справність та відсутність дефектів, а й дає гарантію. Отже, в якості вживаних iPhone можна не сумніватись.

Якщо ж хочете перевірити iPhone 12 Pro бу самостійно, знадобиться додатковий інвентар:

  • ноутбук – для підключення гаджета до ПК та перевірки стану iCloud;
  • навушники – для перевірки працездатності гарнітури та роз’єму під неї;
  • кабель та блок зарядки – для перевірки стану зарядного порту та швидкості зарядки;
  • SIM-карта – Айфон 12 Про бу може бути Neverlock або R-SIM, залежно від того, з якої країни приїхав гаджет;
  • Скріпка для відкриття слота карти SIM.

Цікавий факт! Neverlock смартфони не прив’язані до якогось конкретного оператора зв’язку. Це дозволяє гаджетам працювати з SIM-картами всього світу.

На що звертати увагу при покупці бу iPhone 12 Pro?

Спочатку візуально огляньте корпус гаджета на наявність тріщин, сколів та інших ушкоджень. Потім перевірте роботу сенсора. Тестуйте екран по всьому периметру. За відгуками користувачів з Харкова та інших міст України, iPhone 12 Pro бу працює відмінно навіть після декількох років використання. Але телефони мають властивість падати, а це може негативно вплинути на роботу детектора. Обов’язково перевірте яскравість та рівномірність підсвічування дисплея. Для цього знайдіть яскраву кольорову та чорно-білу картинку. Зображення має бути рівномірним, без плям та затемнень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як працює професійна хімія?

Також перевірте стан батареї в установках телефону – якщо пристрою більше року, можливо, він розряджається швидше. Не зайвим буде протестувати сканер відбитків пальців, чи вмикаються ті чи інші функції. Не забудьте перевірити, чи вийшов попередній користувач зі свого облікового запису та чи не заблоковано телефон як «втрачений».

Звірте серійний номер в опціях пристрою з тими, що ви бачите на апараті та коробці (якщо є) – вони мають співпадати. Скористайтесь офіційним Apple сервісом, щоб дізнатись інформацію про Айфон, якщо дані відсутні – перед вами не оригінал.

Загалом, всі ці моменти вимагають певного досвіду, інакше можна помилитися та купити айфон бу, що не виправдає очікувань.

Де купити  iPhone 12 Pro бу?

Щоб бути впевненими у працездатності гаджета, купуйте iPhone 12 Pro бу в Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі та інших містах України на «ЯК НОВИЙ», з гарантією та можливістю заміни чи повернення у разі, якщо з пристроєм щось станеться. Умови покупки уточнюйте у консультантів магазину.