Site icon GOLOVCOMINFO (ГOЛОВКОМІНФО) Новини України та світу – GLAVKOM.info

Як правильно обрати дисципліни для НМТ, щоб уникнути помилок?

На національному мультипредметному тесті учні здають не тільки обов’язкові дисципліни, а й предмети на вибір. Які саме – залежить від цілей майбутнього абітурієнта. Важливо вчасно обрати дисципліни та якісно підготуватися, щоб отримати високі результати на НМТ, наприклад, записавшись на курси на сайті Znogrant.com.ua – очні або онлайн.

Першою чергою при виборі слід дізнатися, як робити не варто. До найчастіших помилок відносяться:

Роздумуючи над вибором, доречно підходити до справи збалансовано. Повинні враховуватися нахили та інтереси, можливості та мета.

Корисні поради, які допоможуть визначитися

Спочатку слід зрозуміти майбутній напрям: технічний, гуманітарний, природничий й т.д. Тут усе просто – у яких дисциплінах учень демонстрував найбільші успіхи, серед тих варто розглядати варіанти.

Далі слід визначити свої цілі. Можна подавати документи у не більш ніж 5 ВНЗ для вступу на державну форму навчання, й максимум 15 – на платну. Напрями розставляються за пріоритетністю, від більш бажаних й до менш бажаних, й підбираються предмети, потрібні для вступу. На офіційних сайтах навчальних закладів вказано, які предмети необхідні для вступу на ту чи іншу спеціальність. Іноді майбутні випускники школи діють навпаки: спочатку підбирають предмети, а потім вибирають напрям і ВНЗ. Це теж нормально, але вже маючи мету, визначитися дисциплінами легше.

Прийняттю остаточного рішення сприятиме проходження тестів формату НМТ. Завдяки цьому можна ознайомитися з самою процедурою тестування, з’ясувати наявний рівень знань та потреби у підготовці, й оцінити, чи доцільно вибирати ці предмети для складання національного мультипредметного тесту.

Раціонально також ознайомитися зі статистикою минулих НМТ, запитати особисто у людей, які його складали, як йшла робота з певними предметами, які виникали труднощі, де була значна ймовірність допущення помилок. Щодо статистики, таку інформацію можна знайти в інтернеті. Наприклад, якщо в планах складати тест з обраної іноземної мови, дізнатися відсоток її складання на високі бали − якщо людей, які отримали максимальні 200 балів, багато, значить, шанси досить хороші. Головне – знайти підхожий варіант підготовки, старанно вивчати матеріал, виконувати всі завдання. Й тоді цілком можна розраховувати на успіх.

Exit mobile version