Вибір шкільного пенала – які види пеналів бувають?

Сучасний ринок наповнений різними видами шкільних пеналів. Одні підкуповують акційними цінами, інші ефектним зовнішнім виглядом, треті – функціональним наповненням.

Є кілька правил, які допоможуть вибрати пенал, який найкраще відповідає віку та завданням вашої дитини. Адже зовсім не обов’язково чекати 1 вересня, щоб придбати хороший пенал.

Пенали з аксесуарами та пенали без аксесуарів

Перед покупкою важливого шкільного приладдя варто визначитися, чи потрібна дитині модель з аксесуарами або без наповнення. Під аксесуарами маються на увазі:

  • ручка;
  • олівці;
  • фломастери;
  • гумка;
  • точило;
  • невеликі лінійки, косинці або транспортир.

Пенал з наповненням – ідеальний варіант, особливо для молодших школярів, які використовують кольорові олівці та фломастери набагато частіше, ніж старшокласники. Основне правило – весь вміст повинен бути високої якості. Авторитетні бренди суворо дотримуються вимог, щоб абсолютно всі компоненти були виготовлені з якісних і безпечних матеріалів.

Олівці з високим вмістом пігментів, ергономічні ручки, якісні гумки, хороші точилки для олівців, точні лінійки та косинці. Розмірковуючи над тим, який пенал краще, з наповненням або без, звертайте увагу, чи є в ньому місце для додаткових предметів.

Який пенал найзручніший: з одним або кількома відділеннями

Дітям молодшого віку зазвичай підходить модель з трьома відділеннями та різними предметами. Іноді виріб з двома відділеннями більш практичний, але переконайтеся, що всі канцелярські приналежності можна легко та безпечно розмістити в надрах пенала. Проте, такий пенал може бути важким і громіздким.

Пенал для учня старшої школи має інший вигляд. Деяких старшокласників цілком влаштовує простий пенал, за формою схожий на косметичку. Такі пенали популярні серед підлітків, які рідко користуються кольоровими олівцями або фломастерами. А ручка, олівець, маркер чудово в ньому помістяться. Зручні також моделі з одним відділом та сітчастою кишенею для дрібниць, записок, навушників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На які критерії дивитися під час вибору автосервісу?

Моделі пеналів

Бувають моделі пеналів, які згортаються рулоном. Застібка може бути на блискавці, кнопках, липкій стрічці. Тверді пенали виготовляють зі зносостійких полімерів. Дівчаткам зазвичай подобаються місткі пенали з красивим тематичним оформленням, гарним дизайном та декором.

Варто пам’ятати, що прості пенали без ущільнення не забезпечують достатнього захисту – грифелі олівців і пластикові лінійки при ударах або падінні можуть зламатися. Якщо перед вами стоїть питання, який пенал вибрати, керуйтеся здоровим глуздом, і враховуйте: вік і стать учня, необхідні приналежності, акуратність дитини.