Топ пластичних хірургів Києва

Естетична хірургія сьогодні перестала бути «розкішною» операцією та перетворилася на галузь медицини, до якої кожен вдається, щоб виправити свої недоліки чи незначні недоліки. Однак багато центрів естетичної хірургії та хірурги, які намагаються запропонувати людям цю медичну послугу, а також центри краси, перукарні та навіть аптеки можуть залучити людей. Ми повинні бути дуже обережні з цим і не дозволяти нікому, крім лікаря чи хірурга, грати з нашим здоров’ям.

Ми також повинні бути обережні при виборі нашого хірурга для операції пластичної хірургії, сліди якої ми будемо носити протягом усього нашого життя, і ми повинні постаратися вибрати того, хто зможе провести операцію, яку ми хочемо, найефективнішим чином. Ми хотіли б дати кілька порад, які, на нашу думку, можуть допомогти вам у цьому відношенні.

Спершу хочемо представити Топ пластичних хірургів Києва

Ми проаналізували київських пластичних хірургів, керуючись параметрами оцінки якості робіт, безпеки проведення хірургії, професіоналізм та науковий підхід у вдосконаленні своїх навичок, виділили наступних хірургів:

Лікар-Левицький

№1 Пластичний хірург

Роман Миронович Левицький

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Screenshot - 2021-11-24T113935.600

№2 Пластичний хірург

Андрій Леонідович Харків

Практикує у місті Київ. Доктор медичних наук, професор, президент Всеукраїнської Асоціації Пластичної хірургії та Української Академії пластичної хірургії, завідувач кафедри пластичної хірургії КМУ, чинний член Європейської Академії лицьової пластичної хірургії, Американської Асоціації пластичних хірургів. Має понад 25 років досвіду. На рахунку понад 15 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Топ хірург у напрямках:

Screenshot - 2021-11-24T114300.167

№3 Пластичний хірург

Євген Самойленко

Геннадій – доктор медичних наук, професор, хірург вищої категорії. Пластичний хірург естетичної, реконструктивної та відновлювальної хірургії.

Завідувач кафедри хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії Донецького національного медичного університету.

Член президії Всеукраїнської Асоціації Пластичних хірургів. Стажувався у Selly Oak University Hospital (Бірмінгем, Англія).

Асистент кафедри шпитальної хірургії, доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:   Шахов Сергій Володимирович – злочинець яких мало

Screenshot - 2021-11-24T114755.486

№4 Пластичний хірург

Олексій Дабіжа

Спеціальність: пластичний хірург, найвища категорія. Освіта Одеський національний медичний університет, медичний факультет. Досвід роботи: 18 років. Науковий ступінь: кандидат медичних наук. Сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних, естетичних хірургів (ВАПРЕХ). The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Роман Левицький – що таке пластична хірургія? 

Screenshot - 2021-11-24T115212.887

№5 Пластичний хірург

Михайло Шулак

2011 року закінчив Київський Національний Медичний Університет ім.А.А.Богомольця. Пройшов інтернатуру з дитячої хірургії та спеціалізацію із загальної хірургії. Підготовку з пластичної хірургії проходив на міжнародних майстер-класах та тренінгах, на кафедрі пластичної хірургії НМУ ім.О.О.Богомольця. Маю великий досвід роботи, спеціалізуюся на збільшенні грудей та ринопластику. Автор 5ти наукових публікацій у міжнародних журналах. Навчався сучасним методикам маммопластики у легендарного пластичного хірурга Dr. Demetris Stavrou. Працював у багатьох провідних клініках Києва.

Як вибрати Топ пластичного хірурга Києва

Насамперед знайте, як ви хочете виглядати.

Кожен хірург каже вам, що він підходить до вас консервативно під час операції, що він хоче виправити це, не турбуючи його, і що ви матимете природне обличчя. Але як ви вважаєте, що таке «природний вигляд»? Що ви хочете змінити, а чого не варто чіпати у собі? Ваш хірург не повинен зменшувати ваш характерний ніс, який розкриває вашу етнічну приналежність, як ґудзик. Якщо ви бачите у залі очікування схожі особи та однакові носи, попросіть лікаря зробити фотографії до та після.

Отримайте інформацію про хірурга у колі друзів та сім’ї.

Так, ваша невістка, можливо, зробила дуже гарне збільшення грудей та хвалила свого хірурга. Вам також може бути потрібна операція на носі, і ви можете вибрати для неї того ж лікаря. Але перш ніж звернутися до того ж людині, щоб змінити форму носа, обов’язково поцікавтеся, чи є в інших хірургів, які це добре виходить. Тому що кожна частина тіла вимагає різної спритності та майстерності. Є тимчасова крива для роботи та вдосконалення техніки у кожній області тіла. Рекомендації людей вашої вікової групи, які перенесли таку операцію і яким ви довіряєте, можливо, найкращий спосіб знайти топ пластичного хірурга Києва.

Запитайте друга, коли йому робили цю операцію, можливо, техніка з часом дуже змінилася. І, звичайно, поцікавтеся, який період післяопераційного відновлення вашого друга. Особистість лікаря не повинна впливати на ваш вибір. У нього може бути дуже хороша особистість, але якщо щось піде не так, він не може залишатися для вас «хорошою людиною»! При цьому не кожен лікар, який уважно вас слухає і намагається зрозуміти вас, обов’язково буває доброю людиною (бажано, звісно).

Знайдіть когось, хто спеціалізується на потрібній вам операції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Никита Измайлов о системе привлечения западных денег в экономику Украины: где видят выгоду венчурные капиталисты

Багато друзів-хірургів завершують свою освіту опіками, травмами, реконструктивною хірургією і починають свою кар’єру. Потім, залежно від галузі інтересів, він починає займатися пластичною хірургією. У той час як деякі пластичні хірурги проводять операції з голови до ніг, деякі можуть зосередитися тільки на хірургії обличчя та шиї, деякі на ін’єкціях жиру, наповнювачах, застосуванні ботулінічного токсину, деякі на трансплантації волосся, а деякі на операціях з підтяжки грудей та живота та т. д. Запитайте свого лікаря, як часто він виконує потрібну вам операцію.

Завітайте на сайти форумів.

Ці форуми можуть вважати золотою житловою, де пацієнти можуть знайти різні думки про лікаря, якому вони робитимуть операцію. На жаль, у нашій країні немає добре функціонуючого порталу здоров’я, на якому можна було б звернутися до лікарів щодо своєї проблеми. У цьому відношенні за кордоном є професійні сайти. Ви можете отримати багато коментарів про проблему і більше коментарів, ніж ви думаєте. Для тієї ж проблеми деякі лікарі можуть запропонувати прості рішення, деякі – складні операції тощо.

Дізнайтеся про сертифікацію та навчання лікаря.

Це найважливіше питання, яке найбільше вас заплутає. Пластичний хірург, якого ви оберете, є членом яких асоціацій, у яких академіях він виступає як спікера і т. д.…  Косметолог, який прагне стати лікарем у кожній квартирі в  нашій країні . Є брокери, які ходять у перукарні та виробляють ботулінічний токсин, ботокс, наповнювачі, фармацевти, зубні техніки та медсестри старших класів, які проводять пересадку волосся вдома. Так що будьте обережні і знайте, з ким маєте справу, перш ніж у вас набухнуть губи. 

Отримайте думки більш ніж одного хірурга.

Знання сила. Ви повинні зуміти передати свої питання про операцію якомога більшою кількістю лікарів. Якщо планується омолодження особи, покажіть хірургу фотографії вашої особи, зроблені 10-15-20 років тому, щоб вона мала уявлення про ваше старіння… Запитайте, де вам зроблять операцію, чи є там реанімація, та вартість. З’ясуйте, чи можна зробити седацію, процес загоєння, можливі ускладнення та запитайте свого хірурга, отримайте докладну інформацію з кожної проблеми. Попросіть форми згоди та уважно прочитайте їх перед операцією. Добре дізнайтеся, яку операцію виконає лікар-оператор. Наприклад, існує безліч різних технік операцій на обличчі, і можна використовувати їх комбінації; Підтяжка шиї або ін’єкції жиру можуть бути заплановані разом із операціями на обличчі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Компанія Barbatextile - український виробник та постачальник текстильних виробів для дому

Уважно подивіться на фотографії до та після.

Спробуйте переглянути фото людей, які підходять вашому віку, національності та будові тіла. При розгляді фотографій кут та сила світла; Зверніть увагу на ракурс камери, позу пацієнта, зачіску/макіяж. Вони мають бути однаковими на фотографіях до та після. Багато дефектів можна приховати, змінивши інтенсивність та кут освітлення. Після операції шрами на обличчі можна приховати волоссям та прикрасами. Положення підборіддя, незалежно від того, відкритий або закритий рот, повністю змінює результат операції з підтяжки шиї.

Не дозволяйте коментарям про лікаря вводити вас в оману.

Статті та коментарі, написані через місяці або навіть роки після операції, є більш цінними. Коментарі, зроблені відразу після операції, можуть бути дуже еркейськими, які вводять в оману. Також, на жаль, ці статті могли бути написані самим лікарем, його працівниками чи найманими авторами. У цифровому світі такі статті, на жаль, можуть бути надруковані, щоб хвалити когось або зганьбити його, і це зачіпає людей.

Не зазнайте тиску перед операцією.

Навіть після всіх цих думок та досліджень ви можете не захотіти робити операцію. Ви можете почуватися не готовим фізично та емоційно. Хороший хірург повинен підтримувати вас і бути з вами за будь-яких обставин. Дуже важливо знайти хірурга, який після огляду свого пацієнта скаже: Вам не потрібна ця операція або Зараз не час.

Пам’ятайте, що ви самі знаєте більше про себе, про те, як ви хочете виглядати, про ризики, на які ви можете піти, і про те, чого ви не хочете, а ніж ваш хірург.

, , , , , , , , , , , , ,