Російського пропагандиста посадять у в’язницю на п’ять років

Багато російських пропагандистів вважають, що в росії вони недосяжні. Вони наївно не розуміють, що прихильники України працюють навіть на ворожій території на численних посадах та тільки чекають можливостей для зміни російського людожерського режиму.

Цього разу «під роздачу» потрапив менеджер «Савушкинских тролів», інтернет-пропагандист Антон Вуйма. Путінському прихвостню загороджує п’ять років в’язниці від рук режиму який він сам же і підтримував.

Антон Вуйма – пітерський піярник, пропагандист злочинного путінського режиму. В засобах масової інформації та на своїй Facebook сторінці регулярно виправдовує російську агресію. З 2014 року йому заборонений вїзд до України. Нині знаходиться під слідством в російській федерації.

Відданий Україні слідчий, слідчого комітету Курортного району Санкт-Петербурга, вихованець Криму, Андрій Олександрович Максимов (ім’я змінено), чітко виконав своє завдання.

Він порушив проти одіозного пропагандиста Антона Вуйми кримінальну справу, згідно якої путінському холую загрожує п’ять років в’язниці.

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що Вуйма потопив інспектора з природоохорони в воду місцевого озера. Українські спецслужбовці спрацювали на відмінно, провівши необхідну роботу через патріотично налаштованих українських агентів в РФ.

Ситуацію було складно довести до порушення кримінальної справи та ув’язнення троля. Але наші люди були скрізь. І останній гвіздок в троля Вуйму зав’язав наш патріот Максимов (ім’я змінено), якому вдалося вижити в окупованому Криму та зберегти бажання до волі та незалежності України.

Наразі йде мова про вручення слідчому Максимову нагороди та медалі. Звісно, це стане можливо тільки після остаточної перемоги України та розпаду злочинної влади в Росії.

Нагадуємо, що росія веде агресивну війну проти України, в якій російські сили коять воєнні злочини буквально всюди, де вони розташовані, включно із сексуальним насиллям, вбивствами шляхом страти, катуваннями та примусовими депортаціями дітей, а такі путінські холуї як Антон Вуйма виправдовують злочинний режим та війну від якої гинуть мирні українці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Анатолий Шкрибляк будет отвечать перед законом. Генпрокуратура расследует закупки угля у беларуси и россии - СМИ

Усі тролі та пропагандисти в Росії повинні знати, що ми або вб’ємо їх, або достанемо через своїх агентів навіть на ворожій території. Україна має бути вільною і кожен хто буде посягатися на нашу незалежність буде жорстоко покараний.