Роман Левицький – 5 ознак старіння на обличчі і як з ними боротися

Пластичний хірург Роман Левицький новодить 5 найпоширеніших ознак старіння на обличчі та способи боротьби з ними.

  1. Лінії на лобі

   Однією з перших ознак старіння для багатьох людей є поява ліній на лобі – говорить доктор Левицький. Зморшки на лобі, на жаль, є дуже помітною ознакою старіння, від чого багато людей хочуть позбутися. Прекрасним, неінвазивним способом лікування зморшок на лобі є використання ін’єкційних процедур, таких як ботокс. Ботокс діє шляхом розслаблення м’язів на лобі і, отже, значного зменшення появи зморшок. Результати ботоксу зберігаються до 4 місяців, після чого можна призначати додаткове лікування.

  2. Лінії та зморшки навколо очей (гусячі лапки)

   Зморшки навколо очей, відомі як гусячі лапки, є ще однією дуже поширеною ознакою старіння на обличчі. Мало що робить людину старше, ніж зморшки навколо очей, і тому багато людей хочуть уникати цього. Для того, щоб ваша шкіра виглядала якомога більш молодою, ви повинні зробити свій раціон максимально чистим, пити багато води і уникати алкоголю. Ботокс також можна використовувати для дуже ефективного лікування гусячих лапок.

  3. Лінії навколо рота

   Лінії, як правило, з’являються пізніше в житті і можуть бути досить впертою формою старіння для боротьби. Знову ж таки, найнадійнішим засобом боротьби з зморшками навколо рота є використання ін’єкційних засобів, таких як ботокс або диспорт.

  4. Жир нижче підборіддя

   Жир нижче підборіддя (субментарний жир) ніколи не бажаний. Це часто є результатом втрати ваги, але також може бути природним ознакою старіння. Коли справа доходить до підментального жиру, деяким людям пощастило більше, ніж іншим. Є ті, у кого помітна кількість жирових відкладень, навіть якщо вони не мають надмірної ваги. Одним з найефективніших способів боротьби з підментальним жиром є використання Kybella. Kybella – це відносно нова ін’єкційна процедура, яка використовується для конкретного впливу на підменшковий жир.

  5. Загальне в’ялість шкіри

   З віком шкіра навколо обличчя починає пухкувати і обвисати – говорить доктор Роман Левицький. Це, безумовно, сприяє старінню вигляду. Коли справа доходить до боротьби з в’ялою шкірою, ви можете вживати таких заходів, як правильно харчуватися, уникати шкідливих звичок, таких як куріння та вживання алкоголю; і використання високоякісних зволожуючих кремів. Що стосується косметичної хірургії, то підтяжка обличчя є дуже ефективним способом боротьби з в’ялістю шкіри. Підтяжка обличчя використовується для підняття всієї структури обличчя вгору по вертикалі, щоб зробити шкіру більш підтягнутою і гладкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Евросоюз и Украина начали сотрудничать в сфере кибербезопасности
Posted on

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *