Переваги кришталевого та порцелянового посуду

Вишуканий кришталевий посуд, який предсталено за посиланням https://posudmeister.ua/bar-i-xrustal в магазині POSUDMEISTER, вже давно є основним атрибутом особливих випадків, але є щось у блискучому та вигадливому дизайні огранованого вручну кришталю, який також підкреслює повсякденність.

Давайте розберемо переваги вибору кришталю над звичайним скляним посудом.

Переваги кришталевого посуду

Довголіття

Кришталь є набагато твердішим і міцнішим матеріалом, ніж звичайне скло, тому менше шансів розбити його під час миття або щоденного використання. Високоякісний набір кришталевого посуду може служити поколінням.

Більш тонкі

Міцність кришталю також дозволяє точніше його різати без ризику розбиття, тоді як звичайне скло має підтримувати певний рівень товщини. При виборі келихів для вина це особливо важливий фактор, оскільки тонкий обідок значно покращує смакові враження.

Елегантність

Кришталь витонченої огранки має незаперечну красу, яка відразу підносить будь-яку подію. Незалежно від того, приймаєте ви гостей чи насолоджуєтеся задумливим напоєм після обіду, вишуканий кришталевий келих ручної роботи не перестає дивувати.

Несподівана практичність і довговічність виробів з порцеляни

Порцеляновий посуд, що можна знайти за посиланням https://posudmeister.ua/farfor в магазині POSUDMEISTER, стійкий до високих температур і може використовуватися в духовці та мікрохвильовій печі , з очевидними перевагами зручності, а також для збереження тепла, враховуючи, що тепло рівномірно розподіляється та підтримується. Ця характеристика стійкості надається на етапі виробництва, під час випалу, який наші оператори проводять при 1300 градусах Цельсія. Стійкість до термічного удару висока, з дотриманням необхідних заходів безпеки: після охолодження порцелянові вироби також можна використовувати в морозилці .

Крім практичності, до переваг порцелянових виробів безумовно відноситься міцність і довговічність. Незважаючи на свій крихкий зовнішній вигляд, порцеляна насправді є одним із найміцніших і найдовговічніших натуральних матеріалів для посуду.

Гладка поверхня порцеляни для гігієнічних переваг

Порцеляновий посуд складається з 100% натуральних матеріалів без додавання хімікатів: глазурована кришка порцеляни  не містить свинцю та кадмію, що забезпечує здорове приготування їжі та не завдає шкоди навколишньому середовищу. Виробничий процес також забезпечує гладкий, непористий результат, створюючи гігієнічну поверхню, яка не вбирає жир, запахи чи бактерії та не змінює смак їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  П'ять найкращих ігор онлайн казино для початківців

Порцелянові вироби також можна мити в посудомийній машині , що полегшує та прискорює прибирання, що надзвичайно важливо для рестораторів.

Універсальність порцелянових виробів

Порцеляновий посуд і предмети мають безмежну універсальність : доступні в різноманітних кольорах, завдяки глазуру або високотемпературній емалі, а також у формах і розмірах, що робить їх ідеальними для ваших презентацій. Миски, салатники, форми для запікання, форми для кексів, рибні та м’ясні страви, запіканки та сковорідки – це лише деякі продукти з порцеляни. Посуд має унікальний стиль, який вирізняє їх і відповідає найрізноманітнішим потребам, від класичного стилю до сучасного та практичного, з оригінальними формами або витонченими у своїй простоті.

Хоча порцеляна в давнину була ознакою відмінності аристократії, сьогодні, зберігаючи свою бездоганну якість , вона дає змогу досягти відмінного співвідношення ціни та якості та досліджувати різні стилі обіду за обмеженим бюджетом. Переваги порцелянового посуду не тільки перелічені, але й візуальні та естетичні, відповідно до ваших смаків і потреб.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *