Монтаж вентиляції в офісах Львова

Обов’язок кожного підприємця – забезпечити безпечні умови праці для працівників, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. У кабінетах має бути комфортний мікроклімат, який відповідає встановленим нормам. Один з основних інструментів вирішення завдання – справна система вентиляції та кондиціювання у приміщенні. Вона відповідає за підтримку комфортного рівня вологості та температури повітря.

Неможливо гарантувати оптимальний мікроклімат у приміщенні, якщо монтаж вентиляції у Львові в офісі виконаний з порушенням технічних, будівельних та законодавчих вимог. Грамотне проектування та встановлення – перші обов’язкові умови для коректної, функціональної та надійної роботи системи.

Монтаж вентиляційної мережі має бути виконаний кваліфікованими фахівцями, які готові надати офіційну гарантію якості. У спеціалізованих організаціях можна замовити не лише установку, а й послугу «під ключ»: розробку та узгодження проектної документації, вибір та закупівлю обладнання, технічне обслуговування системи, очищення та дезінфекція повітроводів.

Вентиляція в офісі: норми

Вентиляційна система – це складна розгалужена мережа вузлів, агрегатів, повітроводів, злагоджена робота яких організована завдяки контрольній апаратурі, автоматиці, допоміжним елементам (заслінки, клапани, датчики температури та рівня вологості). Розмір конструкції залежить від масштабів офісу. Це може бути невелика вентиляція для одного кабінету або величезна установка для обслуговування цілого бізнес-центру.

Вентиляція в офісі буде стабільно виконувати свої функції протягом тривалого часу, якщо під час монтажу були дотримані всі технічні, будівельні, законодавчі норми та правила. Не менш важливо забезпечити своєчасне технічне обслуговування: чищення, дезінфекцію повітроводів та фільтрів, заміну зношених деталей.

Вимоги до вентиляції в офісі

Вентиляція в офісному приміщенні має відповідати таким вимогам:

 1. Забезпечувати підтримку комфортного мікроклімату в кабінеті та приплив свіжого повітря у необхідному обсязі.
 2. Своєчасно видаляти відпрацьоване та забруднене повітря з приміщення.
 3. Очищати повітря від великих забруднень та пилових частинок.
 4. Під час роботи не перевищувати допустимий рівень шуму та вібрації.
 5. Відрізнятися автоматизацією процесів та низькими експлуатаційними витратами, мати можливість регулювати швидкість припливу та видалення повітряних мас.
 6. Складаються з агрегатів та обладнання, які доступні для технічного обслуговування.
 7. Повністю відповідати санітарно-гігієнічним нормам та вимогам пожежної безпеки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хлорофил - описание, полезные свойства, как принимать

Пристрій вентиляційної системи може бути адаптований для вирішення додаткових завдань: нагріву та охолодження повітря, що надходить, очищення від пилу і великих забруднень, іонізації повітряних потоків.

Що входить до послуги вентиляції офісу під ключ

Для економії часу та оптимізації витрат краще замовити встановлення вентиляції в офісі «під ключ». Компанія виконає всі необхідні роботи:

 • необхідні виміри та дослідження на об’єкті, розрахунок параметрів повітрообміну;
 • розробку проектної документації, оформлення кошторису та специфікації обладнання;
 • вибір та закупівлю агрегатів та допоміжних елементів для вентиляційної системи;
 • монтаж системи вентиляції;

тестування, пуско-налагоджувальні роботи та введення обладнання в експлуатацію.