Megane E-Tech 2022 – електрокросовер з дальністю поїздки 470 км

Понад 10 років перший електромобіль французького бренду Zoe був лідером з продажу на європейському ринку. Згодом його посунули Kia e-Niro, Nissan Leaf, та Volkswagen ID.3. Тому компанія Renault прийняла рішення випустити нову модель Renault Megane E-Tech 2022 на платформі CMF-EV. З жовтня 2022 року електромобіль Renault Megane E-Tech можна придбати або замовити на території України. Незважаючи на схожість у назві з відомою моделлю компанії Renault Megane, розробники стверджують, що це абсолютна нова модель.15 варіантів забарвлення MEGANE E-TECH

Інртер’єр та екстер’ер

E-Tech має дуже стильний вигляд, а кузов вироблений у формі кросоверообразного хетчбеку. Автомобіль здається більше, ніж є насправді, через особливі пропорції даху та капота. Редизайн зачепив і фірмовий значок Renault, який вже не є таким опуклим та має більший розмір та світлодіодну підсвітку. Інша оптика також складається зі світлодіодних ліній різної товщини. Контрастніший колір даху, стійок, дзеркал і колісних арок – робить автомобіль більш симпатичним і зухвалим. Всього можливо обирати серед 15 варіантів забарвлення автомобіля, переважно це двоколірний металік, з різним ступенем інтенсивності.

Основні переваги  інтер'єру Мегану Є-тех 2022

12-дюймова цифрова панель приладів, такого ж розміру дисплей для розваг, інформаційно-розважальна система на основі Android, дивакувате квадратно-овальне кермо з купою додаткових важелів під кермом, та звісно ж, якість та екологічність оббивних матеріалів – це основні переваги  інтер’єру Мегану Є-тех 2022. Усередині Megane E-Tech вийшов досить цікавим, але в базовій версії багато технологій не доступні. Тому за зручність доведеться доплатити.

Наприклад, дуже корисною буде опція «розумне дзеркало», яка виводить на дзеркало заднього виду відображення з камери, що встановлена на дверцятах багажнику. Він, доречи, також великий 440 літрів, що є більше, чим у споріднених авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Евросоюз и Украина начали сотрудничать в сфере кибербезопасности

Заряд та батарея

На даний час доступні три версії двигуна Megane E-Tech:

  1. З акумулятором на 40 кВтг та потужністю 130 к.с. За циклом WLTP дальність поїдки складає 300 км.
  2. З акумулятором на 60 кВтг та потужністю 218 к.с. Розгін від 0 до 100 км/г за 10,5 секунд. Дальність поїдки складає 454-470 км.
  3. З батареєю на 60 кВтг та 218 кінських сил. Той самий електродвигун, але з більшою потужністю (розгін до сотні за 7,4 секунди) та зарядним пристроєм змінного струму потужністю 22 кВт. Дальність поїдки складає 454-470 км.

Автомобіль підтримує функцію швидкого заряджання до 130 кВт – це означає, що від швидкої зарядної станції зарядити батарею на повну потужність можна за 1 годину 10 хвилин. Зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт, який найчастіше використовується вдома, за 9 годин зарядить 60 кВтг батарею, а за 6 годин – 40 кВтг.

Ціна

Залежно від комплектації, версії та кольору ціна на Megane E-Tech 2022 лежить у межах 45 000-51 000 доларів.

Висновок

Автомобілі Renault вже давно зарекомендували себе, як надійне, практичне, зручне та сучасне авто. Виходячи зі статистики, за даними МВС України, автомобіль Renault Megane займає 4 місце серед тих, хто найбільше продається на українському авторинку. Тому, якщо ви хочете купити Renault в Україні, то безперечно будете задоволені вибором та покупкою.