Site icon GOLOVCOMINFO (ГOЛОВКОМІНФО) Новини України та світу – GLAVKOM.info

Київський інститут бізнесу та технологій (КІБіТ) навчання на магістратурі

Київський інститут бізнесу та технологій (КІБіТ) пропонує таке навчання як магістратура в Києві. Це широкий спектр магістерських програм у галузі економіки, менеджменту, інформаційних технологій та інших. Навчання на магістратурі в КІБіТ триває 1,5-2 роки і передбачає вивчення теоретичних дисциплін, виконання практичних робіт та проходження практики.

Вступ

Для вступу на магістратуру в КІБіТ необхідно мати диплом бакалавра відповідного напряму підготовки. Для вступу на основі диплому бакалавра – на Магістра – Магістерський тест навчальної компетентності та фаховий іспит у КІБіТ.

Освітні програми

КІБіТ пропонує широкий спектр магістерських програм у галузі економіки, менеджменту, інформаційних технологій та інших. Ось деякі з найбільш популярних програм:

Навчання

Навчання на магістратурі в КІБіТ здійснюється в комбінованому форматі, що передбачає аудиторні заняття, виконання практичних робіт та проходження практики.

Практика

Практика є обов’язковою складовою навчання на магістратурі в КІБіТ. Студенти мають можливість пройти практику в провідних українських та міжнародних компаніях.

Випуск

Після успішного завершення навчання студенти отримують диплом магістра.

Переваги навчання в КІБіТ

Вартість навчання

Вартість навчання на магістратурі в КІБіТ залежить від обраної програми. Вартість навчання на 2023/2024 навчальний рік становить від 3500 до 5000 гривень на місяць.

Навчання на магістратурі в КІБіТ підійде:

Ось деякі з переваг навчання на магістратурі в КІБіТ:

Щоб визначити, чи підходить вам навчання на магістратурі в КІБіТ, вам слід відповісти на такі запитання:

Якщо ви відповіли на ці запитання позитивно, то навчання на магістратурі в КІБіТ може бути для вас хорошим варіантом.

Висновок

Київський інститут бізнесу та технологій (КІБіТ) є одним із провідних вищих навчальних закладів України, що пропонує високоякісну освіту в галузі економіки, менеджменту, інформаційних технологій та інших. Навчання на магістратурі в КІБіТ є відмінним способом отримати сучасні знання та навички, необхідні для успішної кар’єри.

Exit mobile version