Site icon Новини України та світу – GLAVKOM.info

Купуємо матрац недорого на двоспальне ліжко у правильному місці

Непідготовлена людина може розгубитися у такому розмаїтті типів та різновидів матраців. Щоб цього не сталося, ми дамо кілька простих порад щодо вибору.

Де купити пружинний ортопедичний матрац недорого в Києві

Принципово всі матраци 160 на 200 на пружинному блоці поділяються на два типи: із залежними та незалежними пружинами. Класичний варіант пружинного блоку відомий понад 120 років, це блок «Боннель». Конструкцією передбачено жорстке з’єднання сусідніх пружин. Недоліки такого матраца в наступному:

Перевага такого матраца одна – його ціна. Дешевше за такий матрац купити на ринку Києва нічого неможливо. Це чудовий вибір, якщо потрібно недорого обладнати спальне місце на дачі або спальні для гостей. У каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/nedorogie-matrasi/ інтернет магазину “Магдек” Ви можете придбати такий матрац недорого, але набагато в ширшому асортименті у нас представлені матраци з незалежними пружинами. Оскільки конструкцією передбачається окремий чохол для кожної пружини, такі пружинні матраци мають такі переваги:

Пружинні ортопедичні матраци можуть створюватися на основі різних незалежних блоків як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Вони відрізняються кількістю пружин та їх діаметром, висотою та кількістю витків, розрахунковим навантаженням тощо. В інтернет магазині Магдек ви можете купити пружинний матрац, в основі якого будуть такі блоки:

Заходьте на сайт magdek.com.ua інтернет магазину “Магдек”, і наші досвідчені менеджери допоможуть підібрати ортопедичний матрац із незалежним пружинним блоком за найпривабливішою вартістю.

Exit mobile version