Коли потрібно проходити діагностику ГБО?

Обслуговування газобалонного обладнання на ТЗ проводять у декілька етапів відповідно до регламенту, визначеного виробником монтованого устаткування. Такі терміни можна перевірити в сервісній книзі, що обов’язково видається на СТО після встановлення системи.

Щоб розвіяти сумніви та вирішити часті суперечки автолюбителів, майстри, що спеціалізуються на ГБО Моторгаз, надали роз’яснення коли та у яких випадках слід записуватися на сервіс, скільки триває таке обслуговування та які «процедури» виконують.

j_Csa1-DlS54tQQS1Dudmx8hWl_DKU-RE3AK6r_zw4jQ-7kftWouhIvrG6D7xg8GGzzWNUM-gM2Lcp53TpjXfVpcFH1TVHmZGFZ04UM404krBeVLWPN_XTCe9nzofafmpTW9dX_y60glATmEtqA2cG0

  1. Перше ТО проводять після проходження авто на газу 1000 км. Такого «пробігу» достатньо, щоб комп’ютер визначив похибки у налаштуваннях системи. Якщо ви звертаєтесь на діагностику в сервіс, де проводили монтаж, то додаткове налаштування системи безкоштовне. Час виконання такої комп’ютерної діагностики – до 30 хвилин.

Особливо варто звернути увагу на переваги нульового ТО газового обладнання: підвищується продуктивність роботи системи відповідно до характеру їзди автомобіліста, особливих умов використання ТЗ.

  1. Планове ТО газобалонного обладнання авто. На практиці автомобілісти звертаються на СТО кожні 10000 км. Саме ця відстань визначена більшістю європейських виробників ГБО незалежно від покоління.

Під час обслуговування майстри детально перевіряють систему на цілісність, ймовірність витоків газу, злагоджену роботу мотора та його складових, оцінюють стан з’єднань і надають рекомендації з усунення виявлених несправностей. Обов’язково необхідна заміна фільтрів і комплексна діагностика основних автомобільних систем (гальмівна, запалювання тощо).

Зауважте, що тривалість проведення робіт – від 30 до 60 хв, тому варто заздалегідь вибрати зручний час та записатися на діагностику.

Якщо ви лише плануєте доукомплектовувати авто системою альтернативного виду пального, цікавитесь скільки коштує поставити газ на авто, спеціалісти автосервісу можуть надати детальну інформацію щодо обраних моделей та системам. Або надати консультацію, підібрати максимально ефективний тип системи згідно з вашим бюджетом та технічними особливостями машини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Mercedes-Benz V-class – стоит ли брать авто напрокат?

Діагностику на професійному СТО також обов’язково проводять до монтажу ГБО. Такий підхід виправданий, адже тільки на справному ТЗ дозволено експлуатацію газобалонного обладнання.

JDNd8uUC5AClUdM7qu3mHCQ1_-lxtG9K7cHtO1EGZfQkPrARbpoHzlx6b6vMDQLlGw29ZCrcYpjqq6iIXe8SE9ODfTjQ9isF5PEwODd4hEAci734Ragp_vJaZW8Ao9CRR-UGHdWOS8bcQSz88d8Xn8A

Таким чином, вартість встановлення ГБО на авто на професійній СТО у Києві включає попередню діагностику ТЗ, обране обладнання, монтаж і нульове обслуговування. Тому обирайте якість, професіоналізм та не сплачуйте за додаткові послуги у сумнівних компаніях.