Site icon GOLOVCOMINFO (ГOЛОВКОМІНФО) Новини України та світу – GLAVKOM.info

Еволюція засобів створення ефектів в кіноіндустрії

Еволюція засобів створення ефектів в кіноіндустрії є складним історичним процесом, який охоплює багато років та розвиток технологій. Ось деякі ключові етапи в еволюції створення ефектів:

Засоби створення ефектів та розвиток технологій в кіноіндустрії постійно змінюються, щоб зробити фільми більш зрілими та захоплюючими для глядачів. Технічні досягнення поєднуються з мистецтвом кінематографу для створення найкращих фільмів у світі кіно. І сьогодні використовуються всі можливі засоби щоб зробити кожну кінокартину шедевром. Наприклад, останній повнометражний фільм Marvel Studios « Месники: Завершення » містить понад 40 візуалізацій екранної графіки 3D-даних, створених   творчою командою Territory Studio у Сан-Франциско. які з’являються в ключових сценах фільму. Взагалі, Територія має вражаючий творчий досвід, зробивши свій внесок у низку фільмів у кінематографічному всесвіті Marvel, зокрема «Месники: Війна нескінченності», «Месники: Ера Альтрона» та «Вартові Галактики». А секрет їх успіху – вони широко використовували різні можливості комп’ютерної графіки. У данних випадках це було відоме програмне забезпечення Maxon  для створення 3D-контенту.

Як це використовується на практиці? Нещодавно компанія Maxon поспілкувалась з Марті Романс, креативним директором і співзасновником студії Territory у Сан-Франциско, який розповів про 3D-креативний досвід створення анімаційного контенту для «Месників: Завершення», довгоочікуваного продовження Marvel «Месники: Війна нескінченності» та епічний фінал у франшизі. Тож давайте послухаєм це інтерв’ю:

Maxon:

Розкажіть нам про загальний креативний бриф Territory, отриманий від Marvel для « Месників: Завершення»?

Марті Романс:

Короткий опис Territory спочатку з’явився під час виробництва «Месників: Війна нескінченності». Працюючи з групою художників у Territory та з Лініель Дао як продюсером, ми працювали з художнім відділом Marvel на чолі з художником-постановником Чарльзом Вудом, щоб переосмислити екрани для нового космічного корабля «Вартових галактики» Зоряного лорда.

Через кілька місяців після початку проекту ми дізналися, що буде другий фільм, «Месники: Фінал», і отримали окремі завдання щодо створення активів і розробки концепції для просування історії. Це включало застарілу технологію та несправну екранну графіку, візуалізацію футуристичного японського караоке-бару, екрани планшетів для Тоні Старка/Залізної людини, а також різноманітні анімаційні ресурси для комплексу Месників.

Maxon:

Cinema 4D вважається ведучим інструментом для створення цифрового контенту в виробничій лінії Territory. Яку роль він відіграв у фільмі «Месники: Фінал»?

Марті Романс:

Для «Endgame» набір інструментів MoGraph у Cinema 4D був необхідним для успішного проектування та анімації всіх основних графічних концепцій і екранної графіки у фільмі.

У програмному забезпеченні ми використовували дуже просту суміш клонувальників, трасувальників і каркасних проходів, чого було достатньо, щоб поєднати їх на різних екранах, не покладаючись на важкий і тривалий час візуалізації.

Maxon:

Сцена караоке в «Endgame» є однією з багатьох візуально інтенсивних послідовностей, створених Territory 3D-графікою, щоб рухати історію вперед. Чи можете ви розповісти нам більше?

Марті Романс :

Найбільш напруженою послідовністю для нас на Endgame було створення повної голографічної сцени караоке в CG.

Ми представили шість різних концепцій персонажів Чарльзу та братам Руссо, режисерам фільму.

У підсумку наша команда розробила групу танцюючих котів-роботів, яку ми згодом змоделювали та анімували, керуючись рекомендаціями, наданими художнім відділом Marvel.

Потужність Cinema 4D полягала в можливості імпортувати файли Alembic для всіх наших запечених анімацій персонажів, щоб ми могли застосовувати текстури та матеріали.

Ми також створили психоделічні фонові анімації, які відображалися на всіх екранах навколо бару та анімовані під музику. Прискорена графіка GPU була особливо корисною для швидкої візуалізації впливу освітлення на варіації матеріалів і кольорів, а також для тестування різних концепцій дизайну сцени.

Maxon:

У «Ендшпілі» змінено вигляд технологічної екранної графіки в контексті ширшої теми історії. З якими 3D-проблемами ви зіткнулися, реалізуючи напрямок дизайну фільму?

Марті Романс:

Наша робота над Комплексом Месників, наприклад, полягала в тому, щоб концептуалізувати зовнішній вигляд екранної графіки на таких речах, як системи ідентифікації/перевірки в дверях і зонах доступу.

Це ознаменувало прогрес у технологіях організації завдяки новим персонажам, які були введені в історію Endgame з інших фільмів MCU, таких як Вартові галактики та Чорна пантера, що вимагало від них спільного використання деяких тих самих технологій.

Велика залежність від систем частинок, шумових зміщень і ефекторів тіней у Cinema 4D дала нам можливість створювати динамічну екранну графіку, яка мала дуже органічний вигляд і була корисною в послідовностях Compound, а також для тих, які ми надали для нового простору Зоряного Лорда.

Творча команда також досліджувала, як технологія екрану комп’ютерної графіки буде працювати та виглядати на екранах планшетів Тоні Старка, коли він досліджуватиме виміри та альтернативні паралельні всесвіти. Ми заглибились у фізику, дослідження магнітних полів і так далі, щоб отримати правильну візуальну концепцію перед режисерами.

Той факт, що Cinema 4D дозволяє «грати» з формулами в 3D-просторі, мав вирішальне значення для швидкого отримання успішних результатів.

На закінчкння.

Бажаєте спробувати свої сили, створюючи свої власні образи? Maxon надає можливість всім бажаючим завантажити свої рішення просто з сайту. Також можете звернутися до постачальника рішень – компанії Ідеалсофт.

Про компанію Maxon:

Maxon зі штаб-квартирою в Німеччині є розробником Cinema 4D, нещодавно відзначеним Академією кінематографічних мистецтв і наук нагородою за технічні досягнення.

Програмні рішення Maxon використовуються креативними професіоналами в усьому світі для створення VFX для фільмів, трансляції рухомої графіки, ігрової кінематографії, дизайну продуктів, медичних ілюстрацій, архітектурної та промислової візуалізації тощо.

Exit mobile version