Денис Монастирський – новий очільник МВС купив елітну квартиру в Києві за майже 3 млн гривень


Переглядів:
802

За даними ЗМІ, квартира обійшлася парламентарію нижче ринкової ціни на 500 000 — 1 000 000 гривень.

Народний депутат від фракції “Слуга народу” і голоава правоохоронного комітету Верховної Ради Денис Монастирський нібито купив квартиру за 2 780 000 гривен. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

Трикімнатну квартиру нардеп купив у житловому комплексі “Галактика”, який розташований за 800 метрів від станції метро “Лівобережна” у Києві. Площа придбаної квартири — 97,4 квадратних метра. Журналісти зазначають, що подібні квартири коштують на 500 тисяч — 1 млн дорожче. За суму, яка вказана у нардепа, можна купити лише двокімнатну квартиру.

Фото: PavlovskyNews

Сам Монастирський каже, що гроші на квартиру йому вдалося знайти завдяки продажу будинку, двох квартир і декількох ділянок у Хмельницькому. У його декларації справді є зазначена нерухомість з площею від 78 до 100 квадратних метрів. А також ділянки землі загальною площею 2100 квадратних метрів.

Можливе планування квартири нардепа.

Фото: lun.ua

За даними одного з сервісів з продажу нерухомості Flatfly, ціни на трикімнатні квартири у новобудові з аналогічною площею починаються від 115 000 доларів, що дорожче, ніж вказано у нардепа. Вартість квартири залежить від наявності або відсутності ремонту.

Related

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тимур Абилкасымов: что скрывает эксперт из оффшора?