Буткевич Геннадій Владиславович – одіозний, брехливий олігарх. Сепаратизм, і неповага до українського народу

Буткевич Геннадій Владиславович народився 27 травня 1958 Дніпропетровську.

Освіту здобув у Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті, Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара.

Буткевич колишній міліціонер, працював в ОБХСС (відділ по боротьбі з розкраданнями соціалістичної власності). У 1991 році керував відділом по боротьбі з організованою злочинністю в Дніпропетровську.

Свій бізнес почав з невеликого кафе. У 1993 році став співвласником торгової компанії «Агротехбізнес», куди потрапив після відходу з компанії екс-банкіра, міського голови Дніпродзержинська Ярослава Корчевського.

У 1995-1997 роках очолював службу безпеки в компанії «Єдині енергетичні системи України». На гроші, які заробив у Тимошенко, побудував м’ясокомбінат.

У 1998 році Буткевич з партнерами зареєстрували компанію «АТБ маркет» (абревіатура від «Агротехбізнес»).

Співвласниками «АТБ» в рівних частках до сих пір є Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун.

Дружина: Валентина Федорівна Буткевич (дівоче прізвище Власова). Народилася 9 січня 1958 року. Є засновником київського кінного клубу Equides (код ЄДРПОУ 40501407) в селі Лісники Київської області.

Дочка: Ганна Буткевич. Народилася 27 лютого 1985 року. Модель, радіоведуча. У 2015 році знімалася в кліпі «Це все вона» співака Сергія Лазарєва і кліпі Your style групи Kazaky. У тому ж році стала обличчям бренду ANDRE TAN, а в 2016 році – ювелірного дому The House of Moussaieff.

Дочка: Дарина Буткевич. Народилася 09 жовтня 2000 року. Студентка, в соцмережах вказала, що працює в київському кінному клубі Equides.

Колишній зять: Сергій Вікторович Риболовля, бізнесмен, засновник компанії «Снек-експорт» (корпорація S.Group, торгові марки «Козацька слава», Semki, «Мачо») і екс-нардеп від «Радикальної партії Ляшко». У 2006 році одружився на Ганні Буткевич. У березні 2013 року сімейні стосунки припинилися. Є спільна дочка Роксолана.

Один з найгучніших скандалів Буткевича це конфлікт з колишнім зятем Сергієм Рибалко. За словами Буткевича, той пішов до іншої жінки. Після цього Риболовля скаржився журналістам, що йому не дозволяють бачитися з дочкою і брати участь в її вихованні. Сімейні розбірки вилилися в бізнес-конфлікт, який почався в 2013 році і продовжується до цих пір.

Компанії, пов’язані з Риболовлею і Буткевичем, подають один на одного в суди. Корпорацію S.Group підозрювали в ухилянні від сплати 145 млн грн. податків, а також спробі шахрайським шляхом заволодіти коштами компанії «АТБ-маркет» на 110 млн грн. А «АТБ» звинувачували в спонсорування тероризму.

У 2015 році нардеп зареєстрував у Раді законопроект про націоналізацію «АТБ» нібито через торгівлі на окупованих територіях.

У 2016 році в Києві невідомі дивно здійснювали замах на Рибалку – кинули гирі в його автомобіль. Сам нардеп написав в соцмережах, що пов’язує «замах на себе» з колишнім тестем.

Геннадій Буткевич звернувся до суду, Рибалку та ЗМІ, які передрукували цю новину, зобов’язали спростувати інформацію про причетність колишнього тестя до нападу.

До цього Буткевич виграв суд у журналу «Публічні люди», в якому вийшло інтерв’ю з Риболовлею, що звинувачував екс-тестя в тому, що він «активно роздавав хабарі силовикам, нам стали підкидати наркотики і зброю».

У травні 2019 року Верховний суд зобов’язав нардепа Віталія Купрія спростувати звинувачення на адресу Буткевича. Нардеп написав у соцмережах, що глава СБУ Сумської області літає на вертольоті бізнесмена. І один такий переліт обходиться в $ 5 тис.

Також Купрій звинувачував бізнесмена в тому, що він веде бізнес на окупованих територіях і платить країні-агресору мільйонні податки.

Депутат Купрій подав у поліцію і прокуратуру заяву про злочин Буткевича з «АТБ»

Депутат Купрій звинуватив власника «АТБ» в доведенні до самогубства журналіста.

Народний депутат, заступник голови комітету Верховної ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій написав в Головну військову прокуратуру і Нацполіцію України заяву про скоєння кримінального злочину власником мережі «АТБ» Геннадієм Буткевичем.

Про це стало відомо із заяви, текст якого має в своєму розпорядженні редакція.

Депутат повідомив, що до нього звернувся редактор незалежного громадського телебачення «Конфлікт ТВ» Артем Руденко і повідомив, що Буткевич «протягом тривалого часу здійснює на нього і його близьких безпідставний тиск».

Зокрема, за словами Руденка, щодо нього вже чотири роки здійснюється кримінальне переслідування, при цьому справа тричі закривали через відсутність складу злочину. Крім того, його друзям загрожують, зокрема, одному з журналістів пошкодили автомобіль. За даними Руденко, його адвокату спалили будинок. Самому редактору важко влаштуватися на роботу, так як у роботодавців починаються проблеми, а мати на грунті постійного стресу захворіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Как выбрать бетономешалку в Украине недорого в Компании Стройтехник

Нардеп Купрій також в заяві зазначає, що екс-слідчий ГПУ Дмитро Сус в інтерв’ю прямо вказав на замовний характер переслідування Генпрокурором Юрієм Луценком і його підлеглими екс-зятя Буткевича – нардепа Сергія Рибалки.

Власники мережі супермаркетів АТБ відбирають газові родовища у бізнесмена Павла Фукса на користь оточення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це повідомляють «Наші Гроші».

Олігарх Буткевич (АТБ) заплатив $ 400 тис. За закриття справи проти дочки?

Прокуратура може закрити кримінальну справу проти дочки співвласника мережі супермаркетів «АТБ» Геннадія Буткевича і екс-дружини нардепа Сергія Рибалки – Анни Рибалка. Кримінальну справа стосувалася невиконання рішення суду щодо забезпечення участі батька у вихованні їх спільну дитину. Відповідну вказівку закрити справу прокурори нібито отримали з Генеральної прокуратури, повідомило джерело у відомстві.

За даними джерела, за закриття цієї справи вже було заплачено $ 400 тис.

Раніше повідомлялося, що в минулий раз це ж кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду, яке було розпочато ще 8 грудня 2014 року, вдалося закрити за $ 300 тис. В лютому 2015 року. Таким чином, послуги корумпованих правоохоронців подорожчали на 30%, пише golos.ua

В АТБ поставляли небезпечне печиво

В Україні в печиво, яке поставлялося в «АТБ-Маркет» та «Форвард-КД», додавали пальмову олію з 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (речовина, яка не відповідає стандартам безпеки харчових продуктів). Продукцію повинні вилучити протягом двох днів.

Про це йдеться в повідомленні Госпотребслужби Києва на офіційній сторінці в Facebook.

Арешт «на благо»

Щоб не допустити втрати власності в Криму, ще в 2014 році корпорація «АТБ» вирішила провести «судову реструктуризацію» своїх активів. Головна компанія подала позов (справа №904 / 1990/14) проти своїх українських “дочок” в Криму на суму близько 400 млн. Грн. (Близько $ 45 млн. За курсом на початок 2014 року).

В забезпечення позову суд заарештував все майно «боржників». Арешти з цієї нерухомості зняті тільки в жовтні 2016 року. Крім того, аналогічний позов був поданий в «Арбітражний суд» «Республіки Крим», оскільки ответчікі- «близнюки» благополучно перереєструвалися по законам РФ. У «російському» суді справа слухається під №А83-1704 / 2015. Суддя в Криму також наклав арешт на цю нерухомість.

Таку ж операцію провернули з транспортом, який дислокувався в Криму і возив товари в магазини АТБ. Так, рішенням у справі №А83-3572 / 2015 право власності на весь транспорт, який до окупації належав ТОВ «АТБ-Інвест» (яка була співвласником ТОВ «В-ТРАСТ») і який за договорами від 01.03.2014 р. продав ці автомобілі на ТОВ «В-ТРАСТ» – була визнана саме на ТОВ «В-ТРАСТ» (зареєстровану за російським законодавством).

Той факт, що незважаючи на арешти, нерухомість продовжує експлуатуватися в інтересах «АТБ», підтверджує інформація, згідно з якою в 2016 році ТОВ «пуд» отримало ліцензії на роздрібний продаж алкогольної продукції, в яких вказані адреси місць дії ліцензій об’єктів нерухомості Корпорації «АТБ» , які вказані в вищезазначених судових рішеннях.

Таким чином, Буткевич, Карачун і Єрмаков «підстрахувалися» від рейдерських захоплень і унеможливили передачу активів кому-небудь. Що ще раз підтверджує повний їх контроль над бізнесом в Криму.

Замість охорони порядку – фальсифікація кримінальних справ

Вартові закону допомагали власнику «АТБ» Геннадію Буткевичу фальсифікувати кримінальні справи проти колишнього зятя, народного депутата Сергія Рибалки.

Колишній прокурор ГПУ Дмитро Сус в інтерв’ю «Українській правді» і «Вашингтон Таймс» розповів, як від Геннадія Буткевича в ГПУ приходив екс-глава МВС Володимир Євдокимов та пропонував 30-50 тисяч доларів за вміло сфабрикована справа проти Рибалки. Судячи з того, що в ЗМІ періодично з’являється інформація про нові підозри стосовно парламентарія, Буткевичу вдалося укласти угоду з правоохоронцями.

А в кінці листопада стало відомо, що Геннадій Буткевич продав структурам міністра сільського господарства Росії частку в своєму кримському бізнесі – мережі магазинів «Продукти біля будинку» (колишня АТБ). Тільки за підсумками 2015 роки від діяльності мережі російський держбюджет отримав близько 5 мільйонів доларів податків. А тепер український олігарх ще й став бізнес-партнером міністра АПК Росії і колишнього губернатора Краснодарського краю, який перший пред’явив територіальні претензії Україні – свого часу організував будівництво нещасливої ​​дамби на Тузлу.

Глава Сумської СБУ користується вертольотом бізнесмена. НАБУ початок розслідування

Національне антикорупційне бюро України за рішенням Солом’янського суду від 4 квітня 2018 розслідуватиме ситуацію з наданням співвласником торгової мережі АТБ Геннадієм Буткевичем власного вертольота керівнику управління СБУ Сумської області Владиславу Косинському.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Последствия неправильного давления в шинах: что нужно знать?

Про це розповів народний депутат Віталій Купрій. Купрій заявляє, що Косинський став використовувати вертоліт Bell-407 з бортовим номером UR-PTW, який належить співвласнику мережі супермаркетів АТБ Геннадію Буткевичу.

За його даними, в грудні 2017 року Косинський для власних інтересів зробив на ньому переліт з Дніпра в Суми, що за підрахунками коштує мінімум 5000 доларів США. У відповідь на ці заяви Солом’янський райсуд Києва зобов’язав НАБУ відкрити провадження щодо Косинського і Буткевича.

Буткевич готується до великого розщеплення

Засновник мережі «АТБ» має намір приступити до вилуговування уранових руд на Миколаївщині. Це несе ризик радіаційного зараження територій

Днями, на офіційному сайті Реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище Міністерства природи було опубліковано «Повідомлення про планову діяльності ТОВ «Атомні енергетичні системи України»(АЕСУ)».

У ньому зазначено, що ця скандально відома компанія, мажоритарієм якої є бізнесмен з Дніпра Геннадій Буткевич, планує побудувати підприємство з видобутку уранових руд на ділянці Сафоновского родовища, розташованого в Казанківському районі Миколаївської області.

«Для впровадження діяльності планується будівництво видобувного та переробного комплексів, а також об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури», – йдеться в повідомленні.

За чиї гроші «засіває» округ на Полтавщині Артем Вітко

АТБ, «Кернел» і БПП – головні донори «депутата-захисника».

Історія контактів з головним його спонсором почалася ще в лютому 2015 року. Вітко подав депутатський запит до Генпрокуратури з вимогою притягнути до відповідальності власника мережі супермаркетів АТБ Геннадія Буткевича за фактом фінансування тероризму та ухилення від сплати податків. Артем Вітко був одним із співавторів законопроекту 2689, що пропонував націоналізувати майно всієї мережі. Тоді він чітко працював на інтереси соратника по фракції Сергія Рибалка. Це колишній зять Буткевича, якому власник АТБ вступив в смертельний поєдинок.

Після чуток, за відгук підпису під цим проектом пропонують 500 тис. Доларів, Вітко раптово зробив запаморочливий кульбіт. Він не тільки відкликав свій підпис, а й публічно вибачився перед Буткевичем.

Звинувачення у зв’язках з РФ

2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів пуд, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Незважаючи на так звану «продаж» пуди оточенню міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017 го, менеджери АТБ працюють в його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич і його партнери були звинувачені у зв’язках з Росією, відмиванні грошей і сепаратизмі.

Також відмічено що в деяких магазинах «АТБ» була заклеєна українська символіка, і знятий прапор.

Порушення будівельних норм

Кременчук:

Управління державного архітектурно-будівельного контролю проводить перевірку законності дій компанії Минулого тижня в будинку №63 / 16 на вул. Першотравневій почалися роботи з облаштування супермаркету «АТБ» в прибудові на першому поверсі – навпроти залізничного вокзалу. Ситуацію «розбирали» на апаратній нараді у мера 25 травня. Як повідомив начальник управління контролю за станом благоустрою Володимир Окунь, було помічено, що на місці проводяться роботи, розвантажують будівельні матеріали – заїхали кран і фура.

За його словами, ніхто з працюючих людей не захотів говорити – хто їх найняв, хто власник, але різні джерела підтверджували – це торговельна мережа з Дніпра

Запоріжжя:

У вересні 2017 року Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя заарештував земельну ділянку з магазином «АТБ» в Хортицькому районі. Як з’ясувало слідство, земля під магазином ще в 2012 році була передана в користування релігійній громаді Української православної церкви для будівництва храму. Але замість храму там виріс «АТБ».

Вінниця:

Не менш резонансний скандал розгорівся недавно в Вінниці. З’ясувалося, що підконтрольні «АТБ» структури незаконним шляхом через рішення міськради вивели з власності Вінницької обласної клінічної лікарні Пирогова земельну ділянку площею 0,2 га. На землях «Пироговки» швидко побудували магазин «АТБ». Відсудити земельну ділянку поки не вдається.

Більше трьох років тривають судові тяжби житомирських активістів з «АТБ». Предмет суперечки – земельну ділянку в центрі міста. На перетині вулиць Театральної та Київській активісти хотіли звести Сквер Героїв Небесної сотні.

Але спритні ділки змогли домовитися з місцевою владою і вибити цю земельну ділянку для будівництва чергового магазину «АТБ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Тлеухан Бекболат Канаевич кланяется и падает одинаково низко

Київ:

Через земельних махінацій «АТБ» справжні вуличні війни періодично спалахують і на вулиці Чорнобильській, 4/56 в Києві. Вагончики «АТБ» і забудовника неодноразово палили місцеві активісти.

«Шматок землі під самим будинком незаконно виділили ще на початку 2000-х. Все за стандартною корупційною схемою: зміна цільового призначення, приватизація і багаторазова перекуповування. Але ніхто не наважувався на будівництво. Власники АТБ ж плювали на всі закони і громаду, завдяки якій тут, на території, створюється Сквер героїв новітньої визвольної війни! Власники неодноразово насилали тітушек, які охороняли паркан і погрожували », – сказав громадський активіст Андрій Тарасенко.

Чи буде на вул. Чорнобильської Сквер Героїв – питання. «АТБ» не здається. Будівельники на низькому старті. Ділянка очищений від вікових дерев. «Посилаючись на очевидно куплені документи, забудовник в четвертий раз намагається почати будівельні роботи», – в квітні повідомляв депутат Київради Прохор Антоненко.

Херсон:

«Кут Бериславського шосе та вул. Миру, активне будівництво. В оголошенні написано, що будують криту автостоянку », – як повідомляє« Херсон Онлайн », про це написав у Facebook херсонець Андрій Цивільський, який оприлюднив фото будівництва:

«Доки ж нас, обивателів, за клоунів тримати будуть? Весь район знає, що це АТБ будують ».

Несплата боргів

Українська мережа супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертає борг в розмірі понад п’ять мільйонів гривень.

Про це сказано в реєстрі судових рішень.

В матеріалах справи сказано, що між «АТБ» і ТОВ «Кам’янка Глобал Вайн» був укладений договір на поставку товару. Однак «АТБ» оплатила товар лише частково і в підсумку заборгувала майже 11 мільйонів гривень.

Незабаром «АТБ» сплатила частину боргу, але все одно залишилася винна понад п’ять мільйонів гривень. Тому на компанію подали в суд щодо повернення заборгованості. На даний момент судовий процес триває.

Нагадаємо, власники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертають борг Фонду гарантування вкладів фізосіб. Магазин заборгував Фонду суму в 4,013 мільйона гривень.

Крім того, в Єдиному реєстрі судових рішень можна знайти десятки позовів з боку постачальників товарів і послуг, з якими компанія «АТБ-Маркет» не вважає за потрібне розраховуватися. Чимало й тих, кому АТБ платить з запізненням більше року.

«АТБ» проводить «фейковий» акції, тим самим обманюючи покупців

Прострочення і неякісні продукти

У мережі супемаркетах «АТБ-Маркет» почастішали випадки продажу неякісних харчові товари. Про це незадоволені відвідувачі магазинів пишуть в соціальних мережах.

7 квітня житель Кам’янського Дніпропетровської області виявив, що термін придатності одного з товарів молочної продукції закінчився ще 3 квітня.

«А ви знали, що в АТБ на площі продаються прострочені товари? Що робити в таких випадках? », – пише покупець Олег Ткачов.

Менеджери «кращого друга» генпрокурора з «АТБ» забирати 8 газових родовищ на підставі неіснуючого пункту

Суд встановив, що ТОВ «Ангро Інвест» в 2016 році двічі зверталося до Держгеонадр з заявами на отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів на 20 років з метою геологічного вивчення з подальшим видобуванням нафти і газу на восьми родовищах (промислова розробка нафти і газу).

Мова йде про такі площах в Полтавській області: Саудівська, Південно-Миргородська, Демидівська, Красногорівський, Черкасівської, Федоровська, Федунківская і Білоцерківська.

Перший раз Держгеонадра повернули фірмі заяви 18 березня 2016 через невідповідність пакетів документів Порядку надання спеціальних дозволів (№615 від 30.05.2011). Так, фірма не вказала потужності підприємства, подала неналежним чином завірені копії документів про право власності (оренди) на цілісний майновий комплекс.

Другий раз повторно подані заяви були повернуті «Ангро Інвест» 31 травня того ж року. Держгеонадра вказали, що «Ангро Інвест» залишив поза увагою вид корисної копалини в заявах, і не в повному обсязі виправило попередні зауваження. При цьому фірмі було відмовлено в наданні спеціальних дозволів.

Стан – доходи, бізнес, декларації

Входить до рейтингу ТОП-100 найбагатших українців. Журнал «Новий час» і інвесткомпанія Dragon Capital оцінили його стан в $ 172 млн. «Фокус» називає цифру в 2,5 рази більше – $ 420 млн.

Посідає перше місце в списку найбагатших жителів Дніпра.

Висновки:

Олігарх це олігарх. А як ми знаємо, в нашій країні олігархи це одіозні, брехливі і завдяки цьому, багаті люди. Буткевич точно підходить під цей опис. Сюди можна додати ще сепаратизм, і неповага до українського народу. Загалом мережа супермаркетів «АТБ» говорить сама за себе, і яскраво виявляє неповагу до простих людей.